Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętacie Laughing Fox Games? Wciąż walczymy o to, żeby móc na pełen etat zajmować się własnymi grami, ale póki co zadowoleni mogą być głównie producenci energetyków, które piję regularnie, żeby kodzić do 2 w nocy. (°°

W ramach akcji #rozdajo oferowaliśmy już kiedyś klucze do Dreamland Prison (które niestety nie zebrało wystarczająco kasy na Kickstarterze i nie pojawiło się), ale nie zapomnieliśmy o wylosowanych i wszyscy 3 zwycięzcy zamiast tego otrzymają od nas klucze na Tower of Chaos. (Które opublikujemy choćby trzeba było odstawić sen na jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)). (@irish71, @blazet94, @wykopie_staz)

No właśnie, Tower of Chaos. Nasza nowa gra powstaje od ponad 2 lat i jest efektem mojego wkręcenia w TFT oraz rogue-lity. Do konwencji auto battlera dodałem eksplorację rodem z Heroes’ów. Do tego poszukaliśmy aktorów głosowych i mamy też pełno fabuły w grze, w oryginalnym uniwersum łączącym fantasy z klimatami z kosmosu.

Aktualnie można sprawdzić demko w ramach Steam Next Fest - zbieramy teraz maksymalnie dużo feedbacku, dlatego każde pobranie, komentarz czy wishlist są na wagę złota. (꒪▿꒪)

Oczywiście w grze jest polska wersja językowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Steam

Mamy dla Was 3 klucze do Steam do pełnej wersji gry, która ukaże się w drugim kwartale 2023 roku. Losujemy przez #mirkolos - łącznie z zielonkami. Plusować można do niedzieli, 12 lutego, do godziny 12:00.

#rozdajo #gry #mirkolos #pcmasterrace #steam #gamedev #indie #indiegamedev #unity3d #chwalesie #tworczoscwlasna
LaughingFoxGames - Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętacie Laughing Fox Games...

źródło: wykop_tower_of_chaos_rozdajo_2

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Dreamland Prison (które niestety nie zebrało wystarczająco kasy na Kickstarterze i nie pojawiło się


@LaughingFoxGames: giera wygląda stosunkowo przyzwoicie, co nie pykło, że nie dało się zebrać nawet podstawowej kwoty?
  • Odpowiedz
Marketing niestety. Amatorskie przekonanie że wystarczy wrzucić na steama i jakoś pójdzie. Otóż nie.


@LaughingFoxGames: Sprawdźmy zatem czy na Wykopie pójdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LaughingFoxGames: Fajna gierka idealnie by się grało na fonie. Nie każdy ma czas na gierkę tft a tutaj pauza i można sobie wrócić. Demo ukończone na pewno będzie grane, mały błąd jaki znalazłem to jak mamy większą ilość typów jednostek to paski zasłaniają ilość golda.
  • Odpowiedz
Fajna gierka idealnie by się grało na fonie. Nie każdy ma czas na gierkę tft a tutaj pauza i można sobie wrócić. Demo ukończone na pewno będzie grane, mały błąd jaki znalazłem to jak mamy większą ilość typów jednostek to paski zasłaniają ilość golda.


@Szyna1: Super, dodane do listy i dzięki za ogranie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 2
@wykop @wykop

>Marketing niestety. Amatorskie przekonanie że wystarczy wrzucić na steama i jakoś pójdzie. Otóż nie.


@LaughingFoxGames: Sprawdźmy zatem czy na Wykopie pójdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


Autor wam nie odpowiada bo używa apki. Nie dość że nie widzi że ktoś do niego napisał to karty jak zobaczy to nie będzie wiedział gdzie
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz