Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętacie Laughing Fox Games? Wciąż walczymy o to, żeby móc na pełen etat zajmować się własnymi grami, ale póki co zadowoleni mogą być głównie producenci energetyków, które piję regularnie, żeby kodzić do 2 w nocy. (°°

W ramach akcji #rozdajo oferowaliśmy już kiedyś klucze do Dreamland Prison (które niestety nie zebrało wystarczająco kasy na Kickstarterze i nie pojawiło się), ale nie zapomnieliśmy o wylosowanych i wszyscy 3 zwycięzcy zamiast tego otrzymają od nas klucze na Tower of Chaos. (Które opublikujemy choćby trzeba było odstawić sen na jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)). (@irish71, @blazet94, @wykopie_staz)

No właśnie, Tower of Chaos. Nasza nowa gra powstaje od ponad 2 lat i jest efektem mojego wkręcenia w TFT oraz rogue-lity. Do konwencji auto battlera dodałem eksplorację rodem z Heroes’ów. Do tego poszukaliśmy aktorów głosowych i mamy też pełno fabuły w grze, w oryginalnym uniwersum łączącym fantasy z klimatami z kosmosu.

Aktualnie można sprawdzić demko w ramach Steam Next Fest - zbieramy teraz maksymalnie dużo feedbacku, dlatego każde pobranie, komentarz czy wishlist są na wagę złota. (꒪▿꒪)

Oczywiście w grze jest polska wersja językowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Steam

Mamy dla Was 3 klucze do Steam do pełnej wersji gry, która ukaże się w drugim kwartale 2023 roku. Losujemy przez #mirkolos - łącznie z zielonkami. Plusować można do niedzieli, 12 lutego, do godziny 12:00.

#rozdajo #gry #mirkolos #pcmasterrace #steam #gamedev #indie #indiegamedev #unity3d #chwalesie #tworczoscwlasna
LaughingFoxGames - Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętacie Laughing Fox Games...

źródło: wykop_tower_of_chaos_rozdajo_2

Pobierz
  • 37
Dreamland Prison (które niestety nie zebrało wystarczająco kasy na Kickstarterze i nie pojawiło się


@LaughingFoxGames: giera wygląda stosunkowo przyzwoicie, co nie pykło, że nie dało się zebrać nawet podstawowej kwoty?
@LaughingFoxGames: Fajna gierka idealnie by się grało na fonie. Nie każdy ma czas na gierkę tft a tutaj pauza i można sobie wrócić. Demo ukończone na pewno będzie grane, mały błąd jaki znalazłem to jak mamy większą ilość typów jednostek to paski zasłaniają ilość golda.
Fajna gierka idealnie by się grało na fonie. Nie każdy ma czas na gierkę tft a tutaj pauza i można sobie wrócić. Demo ukończone na pewno będzie grane, mały błąd jaki znalazłem to jak mamy większą ilość typów jednostek to paski zasłaniają ilość golda.


@Szyna1: Super, dodane do listy i dzięki za ogranie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wykop @wykop

>Marketing niestety. Amatorskie przekonanie że wystarczy wrzucić na steama i jakoś pójdzie. Otóż nie.


@LaughingFoxGames: Sprawdźmy zatem czy na Wykopie pójdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


Autor wam nie odpowiada bo używa apki. Nie dość że nie widzi że ktoś do niego napisał to karty jak zobaczy to nie będzie wiedział gdzie
( ͡° ʖ̯ ͡°)