Wpis z mikrobloga

Tylko 27 zł wszyscy zmęczeni, wyłączamy zrzutkę xD
Mnie naprawdę zdumiewa to, jak bardzo ten człowiek się zapiera, żeby nie iść do pracy. Myślę, że nawet FAS w takiej sytuacji by poszedł gdzieś do roboty. To tłumaczenie się, że on nie może znaleźć pracy, bo go "oczernili" - w tym kraju nawet osoby skazane za pedofilie potrafią znaleźć robotę. Ale wychodzi na to, że biedny, upadły i zapomniany patostreamer jest w oczach ludzi gorszy, od dzieciolubów xD
#gural #danielmagical #patostreamy
  • 23
P.S. jeszcze co do strachu Gruchala przed podjęciem pracy zarobkowej - przypomniało mi się jak Rafon gadał, jak to Gural chciał wyłudzić od niego hajs na opłatę akademika, gdzie ten już wcześniej to opłacił. Albo jak okradł widza rafona z itemów do CSa xD
I on śmie coś gadać, że by wolał iść do roboty niż streamować xD
@marv0oo: I jeszcze się durnie tłumaczy, że nie może się podjąć pracy ani wyjechać za granicę. Kulfon jak zwykle kłamie. Znalazłby pracę gdziekolwiek - chociażby jakichś magazyn lub jakby pojechał do Niemiec to by też tam coś znalazł. Ludzie wychodzili z większego gówna, a on jest jak zwykle ofiara i pokrzywdzony. Niech zdycha.
@bitrab: Daj sobie na czarną gurala i nie czytaj (wtedy nie zobaczysz postów równocześnie otagowanych jako danielmagical i gural). A może ja chce np. na tagu Danielmagical czytać równocześnie o matkobijcy i osobie lubiacej dzieci i fajnie że taguje również jako gural. Ty to chyba jesteś maciusiem, że nie chcesz, aby na tagu o wiekszej liczbie odsłon było pisane o występkach guralka.
@Nahmere: Magical pracował przez kilka lat przed streamami aby zarobić na sprzęt o dziwo całkiem dobrze mu szło, pamiętam jak wrzucał na grupę zdjęcia że dostał premie i pochwały od przełożonej później miał już dobry dochód ze streamów więc zrezygnował
ma też zawód elektryka. jest jaki jest ale pracował i dawał sobie rade nawet mieszkanie z guzikiem opłacał
@raszko754: Taki z niego elektryk, że wymiana gniazdka w domu go przerasta (akurat do tego nie trzeba być elektrykiem`, tylko znajomość minimum BHP i dwie sprawne ręce). Z tymi kilkoma latami pracy to nie przesadzaj - raptem pracował kilka miesięcy w call-center operatora w sprzedaży Lumi. Akurat w kłamstwach i wciskaniu ciemnoty mniej inteligentnym zawsze był dobry.
@marv0oo: @Nahmere: trzeba być jakimś 15-letnim maciusiem bez wyobraźni, by gościa z tak popularnym ryjem, za którym ciągnie się taki smród, porównywać do jakiegoś anonima z puchy. jak go ktoś jakimś cudem zatrudni (bo ja to bym #!$%@? nie chciał), bo nawet nie wymaga cv, to prędzej czy później wypłynie, kim jest i chyba nie muszę mówić, jak na coś takiego zareagują proste seby współpracownicy. więc nie dziwię mu się,