Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie (ツ)

1. Zgłaszaliście nam rano problemy z plusowaniem wpisów na Mikroblogu - to właśnie od tego tematu zaczniemy dzisiejszy #wykopchangelog No dobrze, ale o co chodziło z tymi plusami? Chyba najłatwiej będzie wyjaśnić to nawiązaniem do pewnego mema - “działy się rzeczy niestworzone” ( ͡º ͜ʖ͡º) Na szczęście sytuacja została opanowana, plusy uratowane, a sam problem nie powinien już się u Was pojawiać. Dziękujemy za wszystkie informacje, które przesłaliście nam w tej sprawie!

2. Poza rozwiązywaniem problemu z plusami, zajęliśmy się także aplikacją androidową. Kolejna wersja aplikacji - Android 5.0.5 - trafiła właśnie do Google Store (obecnie jest weryfikowana, w ciągu kilku godzin zostanie udostępniona). A w niej:
- wprowadziliśmy powiadomienia z tagów;
- rozwiązaliśmy problem z czarną czcionką w trybie nocnym (występowało głównie w Xiaomi);
- umożliwiliśmy oglądanie filmów na full screen;
- poprawiliśmy cytowanie treści;
- wdrożyliśmy inne drobne poprawki (np: podświetlenie błędnej walidacji pól w profilu).

Aplikację możecie pobrać tutaj ---> KLIK

3. A poza tym, rozwiązaliśmy również problem z linkowaniem do źródła znaleziska przy przejściu z innego znaleziska, a także poprawiliśmy głosowanie w hitach. Przy niektórych znaleziskach możliwość wykopania znaleziska była zablokowana. Obecnie sytuacja ta nie powinna się już powtórzyć.

W dalszym ciągu - i nieprzerwanie - zbieramy od Was wszelkie sugestie, informacje o błędach oraz pomysły na usprawnienie serwisu. Wasze zdanie jest dla nas kluczowe, chcemy tworzyć Wykop wspólnie z Wami. Dla Was. Dlatego cieszymy się ogromnie, że tak mocno zaangażowaliście się w rozwijanie serwisu, choćby poprzez zgłaszanie błędów czy sugerowania zmian. Dziękujemy (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #naprawiamy #android #wykopnaandroida
  • 139
Jak wy w takim tempie będziecie to naprawiać, to za rok nawet połowa rzeczy nie zostanie zrobiona xD Aktualizacje może i są coraz rzadziej, ale za to coraz mniej wnoszą xD
Na szczęście sytuacja została opanowana, plusy uratowane, a sam problem nie powinien już się u Was pojawiać.


@wykop: co ty piszesz, człowieku?
przed chwilą właśnie mirkowi dałem niechcący minusa, na mirko!
co on bogu ducha winny?
chciałem docenić, a tylko chłopa skrzywdziłem. xD
weźcie już lepiej nie dotykajcie tu już nic, bo się sami niechcący zablokujecie, albo co...
@wykop: No i co wy zbieracie jak pisze od początku że cały problem polega na tym że NIE MA NUMERACJI STRON NA MIKRO WIĘC NIE można nawigować po stronie jak kiedyś przez co nie da się przeglądać tej strony, I tak pewnie osracie ten komenatrz i tego nie dodacie po co ja wogole sie poce
@wykop Czy można powiększyć font w wersji mobilnej na androida? Serwis uruchomiony w chromie w wersji mobilnej wygląda lepiej.

I najchętniej wyłączyłbym te najbardziej plusowane komentarze na mirko.

Aha, i dlaczego zawsze pokazuje mi najświeższe wpisy w mikroblogu, nie mogę ustawić gorących na stałe.
@wykop: 1. Nie na da się otworzyć scrollem "pokaż komentarze" - muszę klikać na datę posta co mnie strasznie #!$%@?,
2. Kolejne strony zamiast po prostu adresu /wykop/strona/1, 2, 3 itd to mają jakieś dziwne ciągi znaków które uniemożliwiają orientacje na której stronie się znajdujemy,
3. Prawie za każdym razem na mikro nie odświeżają mi się wpisy, muszę klikać "najnowsze", albo klikać aktywne a potem najnowsze. Albo odświeżać stronę 2 razy
@wykop: wy dopiero piszecie to wszystko na kolanie? Czy o co chodzi?

Miała być wewnętrzna firma do testów. Miały by. Testy Mirków. Dlaczego ruszyliscie wszystkie platformy na raz i rozwaliliście wszystko?

Kiedy wykop na iOS?!?!? Przecież to już miesiąc jak nic nie działa.