Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie (ツ)

1. Zgłaszaliście nam rano problemy z plusowaniem wpisów na Mikroblogu - to właśnie od tego tematu zaczniemy dzisiejszy #wykopchangelog No dobrze, ale o co chodziło z tymi plusami? Chyba najłatwiej będzie wyjaśnić to nawiązaniem do pewnego mema - “działy się rzeczy niestworzone” ( ͡º ͜ʖ͡º) Na szczęście sytuacja została opanowana, plusy uratowane, a sam problem nie powinien już się u Was pojawiać. Dziękujemy za wszystkie informacje, które przesłaliście nam w tej sprawie!

2. Poza rozwiązywaniem problemu z plusami, zajęliśmy się także aplikacją androidową. Kolejna wersja aplikacji - Android 5.0.5 - trafiła właśnie do Google Store (obecnie jest weryfikowana, w ciągu kilku godzin zostanie udostępniona). A w niej:
- wprowadziliśmy powiadomienia z tagów;
- rozwiązaliśmy problem z czarną czcionką w trybie nocnym (występowało głównie w Xiaomi);
- umożliwiliśmy oglądanie filmów na full screen;
- poprawiliśmy cytowanie treści;
- wdrożyliśmy inne drobne poprawki (np: podświetlenie błędnej walidacji pól w profilu).

Aplikację możecie pobrać tutaj ---> KLIK

3. A poza tym, rozwiązaliśmy również problem z linkowaniem do źródła znaleziska przy przejściu z innego znaleziska, a także poprawiliśmy głosowanie w hitach. Przy niektórych znaleziskach możliwość wykopania znaleziska była zablokowana. Obecnie sytuacja ta nie powinna się już powtórzyć.

W dalszym ciągu - i nieprzerwanie - zbieramy od Was wszelkie sugestie, informacje o błędach oraz pomysły na usprawnienie serwisu. Wasze zdanie jest dla nas kluczowe, chcemy tworzyć Wykop wspólnie z Wami. Dla Was. Dlatego cieszymy się ogromnie, że tak mocno zaangażowaliście się w rozwijanie serwisu, choćby poprzez zgłaszanie błędów czy sugerowania zmian. Dziękujemy (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #naprawiamy #android #wykopnaandroida
  • 139
Poza rozwiązywaniem problemu z plusami,


@wykop: widzę, że zastosowaliście ostateczne rozwiązanie kwestii plusów, weźcie jeszcze te stare minusy wyjebcie. Tutaj macie zebrane, przynajmniej częściowo
@wykop: Czy planujecie wprowadzić na stronie danego tagu wyświetlanie najlepszych wpisów z 2/6/12/24 godzin, na wzór funkcjonalności dostępnej na Mikroblogu?
@wykop: Usuwać powiadomienia do skasowanych wpisów.
Wyłączyć pytanie o wyczyszczenie listy powiadomień.
Oznaczać jako przeczytane powiadomienia otwierane w nowych kartach.
Wysyłanie wpisów za pomocą ctrl+enter.
@wykop: Informowaliście niedawno w changelogu, że dodano możliwość przeglądania własnych komentarzy znalezisk w profilu, w zakładce Komentowane. Faktycznie pojawiły się tam komentarze, ale nie widać ostatnich i cały czas widzę jako ostatni komentarz sprzed tygodnia, a wczorajszego nie.
@wykop: nic mnie bardziej nie wkurza niż to że używając przeglądarki, nie widac czy powiadomienia mam z tagów czy ktoś mnie wspomniał. Trzeba kliknąć w profil, powiadomienia za każdym razem. A te z tagów nie są zazwyczaj tak interesujące jak te z wołania kogoś. Wy konsultowaliście z kimś ten design w ogóle czy tak na hurrra było robione?
@wykop: Bogowie web-developingu :))))) Jest coś czego nie spier...liliście? :) Kategorie od początku pokazują mi to samo, są martwe. No ale to pewnie #12343 bug na liście do poprawy więc trochę poczekam :)
@wykop:
1. Niektóre wpisy nie pojawiają się na tagach (mimo, że tag we wpisie jest)
2. Spróbujcie wyszukać wasz profil w wyszukiwarce.
3. Box z główna/mikroblog/wykopalisko na przeglądarce w telefonie łapie za dużo miejsca. Często jak klika się pokaż komentarz to lądujemy na wykopalisku.
@wykop: Pamiętajcie o naprawieniu pw. Jak na liście jest ich dużo, to nie można przewinąć do najstarszych, przynajmniej ja tak miałem i by do nich się dostać,musiałem usunąć masę nowszych.