Wpis z mikrobloga

@Mecha_Wykalaczka aż miałem flashbacki z Rostocku.. Pracowałem z typami co na plaży nudystów robili zdjęcia z ukrycia, potem kopali dziurę i w niedzielę przy ludziach w południe jeden nasikał do dziury, a drugi chciał nasrać. Wcześniej typ pierwszego dnia pod mieszkaniem #!$%@?ł swoje E46 na skrzyżowaniu bo światła już na wieczór mrugały na pomaranczowo i ni ogarnął, inny typ biegał z nożem za kolegą. Ten typ co rozwalił E46 zaczął pić i
@zapiekanka_tanio tak źle nie było, sam smigam na sezonowki glownie na jesien to tam jest wgl masakra. teraz to juz mam swoje miejsca gdzie mnie zatrudnia ale raz bylem w takim bagnie ze 3 dni wytrzymałem.
ogolnie tez sledze grupki na fejsie bo rozglądam się zeby gdzies moze pojechać a nie kojarzę ogłoszenia o meblach
@Urajah: prostu nie byłem pewny czy jest sens pisać skoro mogło się nie przyjąć, to nie było żebranie o plusy :)
@zapiekanka_tanio nie nazwał bym tego budowlanką xd
@Budo 91tyś znalezisk XD chłopie jest różnica między oglądaniem zwierząt w internecie a zachowywanie się tak w społeczeństwie :)
@r3pcak Tak, miałem niebieski pasek ale gdybyś czytal ze zrozumieniem to napisałem że zmieniłem sobie go na różowy i chciałem cofnąć i się nie
@Mecha_Wykalaczka: przynajmniej pracuje z godnością i bez strachu mając wszystkie świadczenia. Janusz biznesu, który za 100 euro (na 100% płacisz mniej skoro przychodzą same menele) dziennie szuka specjalisty w Niemczech i się dziwi, że menele przychodzą do pracy.
@munioman jak się przebrniesz przez moje wypociny to gdzieś w odmętach znajdziesz moje wysrywy z tamtych czasów. To z 3-4 lata temu było. Już pewnie pozapominalem ale pamiętam, że opisywałem troszkę jak to wyglądało. Nawet mam zdjęcia niektórych akcji xD