Wpis z mikrobloga

Anonki, teraz tak sobie leżę i chilluję, bo jutro i tak wolne, więc spać nie trzeba i przyszła mi do głowy sytuacja przed 2-3 lat (3 klasa #techbaza, bo Juleczka o której mowa kończyła szkołę, a była z #licbaza w tym samym budynku), która ponownie udowadnia, że ludzie na #tinder to stan umysłu. Będzie to dla wielu abstrakcyjne, ale ja, pocieszny grubasek, 169 cm wzrostu niczym wielki polityk, Jarosław #kaczynski sobie z nudów zagadałem do #julka, mój rocznik, wygląd taki 7-8/10. ale i tak wizualnie #szaramyszkadlaanonka, do tego wysoka, bo w okolicach (na oko) 180, jak nie 190cm (jestem karakanem, mój wzrok ma problem z oszacowaniem takiego wzrostu). Nie byłoby w tym nic dziwnego w tym, gdyby zachowała się jak #p0lka i kazała #!$%@?ć, bo co ten karakan z mordą #incel od niej chce, a tu normalnie, wymiana zdań na wysokim poziomie (mieliśmy bardzo podobny gust muzyczny, by nawet nie powiedzieć, że w tamtym okresie identyczny, więc tematy były i gdyby nie argument chłopa (nie znałem typa, ale wiele osób z klasy albo jej ogólnie znajomych, z którymi miałem kontakt potwierdziło, że nie ściemnia) mogłoby się to potoczyć w stronę #zwiazek a nawet w mityczne #seksy. Na #tinder taka sytuacja nie miałaby prawa się odbyć, bo dla tamtejszej większości (tym bardziej #p0lka) niższy facet to wstyd


#przegryw #zwiazki #zwiazek #logikarozowychpaskow #depresja #przemysleniazdupy #samotnosc
  • 10
@lexico: no poza tym, że mi #!$%@?ło i mimo dowodów od znajomych, że ma chłopa (z tego co pamiętam to nawet narzeczonego) zarzucałem jej kłamstwo w tej sprawie to nasza znajomość się toczyła dosyć długo i nie było nigdy tematu wzrostu. Zawsze mieliśmy temat i jeśli nie były to k-popowe teorie (dziwny okres, gdzie wręcz kochałem tworzyć teorie do teledysków #bts, bo w 1 pikselu na 1 setną sekundy coś
@LonNon: mordo, mój profil to często wylewy na temat, jaki #tinder jest #!$%@? i nie jest to żadne odkrywanie świata, bo mimo, że tam wciąż siedzę to wiem, jak jest i nie łudzę się, że poznam tam kogoś, kto będzie taką osobą jak np. ta #julka i nie będzie patrzeć tylko na to, by #chad ją wyruchał
@Kamil___: nie, na nic w tej kwestii i tak nie liczyłem, a po prostu określiłem, że w porównaniu do #tinderowki nie miała problemu by chociaż utrzymywać kontakt z kimś, kto odstaje od szeroko rozumianych kanonów piękna i nawet daleko mu do przeciętniaka. Cały kontekst związku czy seksu był po prostu czymś w stylu "Ona może by nawet dała z siebie coś więcej, a #tinderowki to nawet nie napiszą głupiego hej"
@Swordy: Ponieważ tinder służy głównie do szukania związku/sexu, a ta dziewczyna ze szkoły od początku do końca była nastawiona na inną relację niż sex/związek. To, że jakaś dziewczyna nie ma nic przeciwko przyjaźni nie znaczy, że miałbyś jakiekolwiek szanse na związek.
@Kamil___: no ta, ale jak już CIę #!$%@? z kimś, patrząc że jesteśmy w temacie Tindera to przyzwoicie z twojej strony byłoby odpowiedzieć, choćby to było coś w stylu "wiesz #!$%@?, jesteś brzydkim, zasranym incelem i dałam Cię przez przypadek w prawo, a nie mam plusa by cofnąć", albo chociaż usunąć matcha, a nie że chłop ma konto z 4 miesiące, około 60 matchy (nie wiem, czy nie więcej, czy nie
Pobierz Swordy - @Kamil___: no ta, ale jak już CIę #!$%@? z kimś, patrząc że jesteśmy w temac...
źródło: Group 9