Wpis z mikrobloga

@Kasahara:
1. Koniec redukcji, teraz redukcja jedynie na 14 środkach, schudłem 20 kg w 10 tygodni. Byłem u lekarza i kazał mi jak najszybciej się ulać, więc przybrałem 15 kg w tydzień.
2. Teraz ważę 100 kg, najlepiej się czuję w wadze 105-107 kg, więcej jeszcze trochę nabiję i będzie super.
3. W końcu waga 108 kg OGREMAXING, OGIEN JEST SUPER
4. No zaczynam kolejną redukcję, szybie 12 tygodni
5.Powrót do
  • Odpowiedz
@DywanTv: kulturyści:
8 miesięcy wolnej masy - przybranie 8-10kg, 4 miesiące redukcji żeby zrzucić 8-10kg
trójboiści:
4 miesiące szybkiej masy żeby przybrać 40kg wagi i dołożyć 10kg do totala, 8 miesięcy redukcji żeby zrzucić 35kg i zacząć cykl od nowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@DywanTv: + BARDZO BARDZO BARDZO mnie #!$%@? jak ktoś coś na moj temat przekłamie/przekoloryzuje x2-4. Później to inni czytają i powtarzają; a mnie bardzo męczy tłumaczenie się z czegoś co nie miało miejsca

Bo widzisz taki Twój komentarz

1) Redukcje robiłem na 5 środkach, nie na 14 (przekręciłeś x3)
2) Żaden lekarz nie kazał mi się ulać (kłamstwo)
3) Odbicie miałem 3 kg, nie 15 kg i to po prostu z
  • Odpowiedz
@Kasahara: Starałem się to przekoloryzzowac na tyle, żeby nikt nie pomyślał, ze to może być serio xd
Jak ci to przeszkadza, to mogę usunąć nie ma problemu
  • Odpowiedz
  • 0
@DywanTv: nie no wystarczy moja odpowiedź, po prostu tam nas zainteresowanych tagiem jest 50, reszta sporadycznie wpada i później się 2 lata z czegoś musze tłumaczyć xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Darksed: no ale po co rozmawiać o czymś co było niespełna 3 lata temu? Ta wtedy było na wiecej - mogło być 10-12, odbiła też bardziej waga, no ale w tym roku jest git
  • Odpowiedz