Wpis z mikrobloga

Dwóch moich kumpli wpadło w taką pułapke, wspierali różowe a toksyk badboy z którymi co chwile zerwały dostali TE RA PIE dla swoich dziewczyn za friko, ani dziękuję ani pocałuj mnie w dupe nie usłyszeli :/
Jeszcze lepiej, nawet tego samego co badboye nie dostali xD


#blackpill #p0lka #tinder #zwiazki #cuckold #przegryw #rozwojosobistyznormikami
Pobierz itsoverforme32445 - Dwóch moich kumpli wpadło w taką pułapke, wspierali różowe a toks...
źródło: temp_file.png4638421085706377313
  • 30
@itsoverforme32445: Traumiary to jeden z najgorszych rodzajów kobiet, który w sumie jest trochę podobny do samotnych matek.
Ktoś inny coś #!$%@?ł i Ty jako nowy facet masz zachowywać się jak terapeuta/tampon emocjonalny. Dalej już bywa różnie. Jak jesteś turbo przegrywem to tylko orbitujesz i pocieszasz licząc, że jak wyjdzie z tej traumy to bedzie Ci wdzięczna i zamiast szukać kolejnego przystojniaka będzie chciała być z Tobą xD. W trochę lepszym wypadku
@CloudSpanner: czapki z głów kolego, a ten cytat:

"Koniec zwykle jest taki sam i jak z nią to przepracujesz to uzna, ze wasz związek "to jednak nie to" i będzie szukać kogoś innego. Dlaczego? Poniekąd dlatego, że przez to, że byłeś z nią w trakcie depresji/traumy to ONA CIĘ Z TYM KOJARZY. Tak. Ostatnim elementem stanu jej traumy jest osoba, która z nią była w tym czasie, więc żeby zakończyć "terapię"
@itsoverforme32445: Ale czemu ma tu być winna laska?
To nie jej wina że goście byli "nice-guyami" i liczyli że zaruchają jak pomogą bo im się "należy".
Jak już pomagać to nie oczekując niczego w zamian, w przeciwnym razie to nie "pomaganie" a transakcja.
Nie ma co nagle boczyć się na wszystkie kobiety bo to źle wyciągnięte wnioski, które niczego dobrego nie przyniosą.
@Hrjk:

nigdy, ale to przenigdy nie wolno bawić się w pocieszyciela żeby zaruchac. To nigdy nie wychodzi, a tylko robisz za emocjonalna kanalizację.


czasami wychodzi, mój ziomek tak fajną szarą myszkę tak zdobył. Ale on nie był przegrywem, ale takim normikiem dynamicznym, miał wzrost i mordę.
Dlatego tak ważna jest stabilność psychiczna naszej drugiej połowy. Lepiej czekać latami na stabilnie psychiczną kobietę niż wiązać się z laską z problemami psychicznymi. Wiem co mówię, bo będziecie mieli piekło. Kobiety z ułożona głową są mniej podatne na takie akcje.


@Vayloren: -Sugerowanie, że są kobiety z innym BIOSem.

@itsoverforme32445: Traumy, problemów i zaburzeń u kobiet nie należy rozwiązywać, leczyć. Mając relację z taką kobietą należy uważać, żeby się za