Wpis z mikrobloga

Pomyślcie sobie jaka kiedyś była Małyszomania tylko dlatego że Polak tam dominował parę sezonów, w sporcie który interesował max 5 krajów. To samo Pudzian, jak strongmanów oglądało max 20 osób xD

Teraz mamy totalna dominatorke w najbardziej prestiżowym sporcie na świecie xDD
Ciężko to sobie wyobrazić

#tenis
  • 70
  • Odpowiedz
najbardziej prestiżowym sporcie na świecie


@mam_spanko: nie no są tam ogromne pieniądze, ale do piłki nożnej nigdy nic nie będzie miało podjazdu. Chociaż tenis jest chyba najbliżej
  • Odpowiedz
@LM317K: chłopie korty masz teraz w każdym mieście. Cenowo też wychodzi tak samo jak za jakieś inne sporty nie licząc tych najbardziej popularnych jak piłka, siatka albo kosz
  • Odpowiedz
@Riiuku: do Januszowego grania to wystarczy mało hajsu, jak chcesz dziecko wyszkolić i jezdzić na turnieje to zastawiasz małą fortunę xd
  • Odpowiedz
jak chcesz dziecko wyszkolić i jezdzić na turnieje to zastawiasz małą fortunę xd


@aukolb: no tak, bo w gałę to od razu tylko kupisz korki i po tygodniu napieprzania piłką o ścianę na osiedlu, dzwoni PSG i bierze do siebie, co nie?
Bo wcale nie jest tak, że dzwoni, ale Papaj Szamba Geodezja i zaprasza do DERBY o pietruszkę i puchar Zbąszynka, potem dzieciak wyrasta z dziecięcej podjarki i tak samo
  • Odpowiedz
A mnie dziwi tak mała popularność skoków narciarskich. Ostatnie sezony FIS stara się oczywiście zarżnąć dyscyplinę psując każde zawody i starając się żeby zasady maksymalnie skomplikować ale to bardzo widowiskowa dyscyplina bądź co bądź, a dzięki oddawaniu tylko dwóch skoków łatwo o emocje
  • Odpowiedz
@mam_spanko: no no. Tym bardziej że w tenisa gra z 17 osób w całym kraju. Każdy ma to w dupie. Małysza każde dziecko naśladowano w zimie. I co kogo obchodzi #!$%@?ła warszawka w weekendy.
  • Odpowiedz
@tellet: Tylko w tenisie to koszta na szkolenie od małego dochodzą teraz pewnie do miliona złotych zanim zacznie się coś zarabiać xD

Nigdzie nie złyszałem historii żeby w jakimś sporcie drużynowym ktoś tyle w dzieciaka włożył żeby był w topce xd
  • Odpowiedz