Aktywne Wpisy

oficjalniemartwa +19
Mam taką popieprzoną aurę, że ludzie, nawet gdy mnie słabo znają, to się przede mną otwierają i zaczynają zwierzać niepytani nawet przeze mnie o żaden szczegół ze swojego życia. Przelewają to wszystko na mnie, a ja potem siedzę na Mirko o 3 w nocy, bo nie mogę spać dźwigając w głowie historie innych osób, bez własnej zgody.
Nie wyspałam się chyba już od 15 lat...
Nie wyspałam się chyba już od 15 lat...


6aesthetic9 +49
Ja to dalej nie wiem co ja od życia chcę. Pieniądze czy "kariera" są mi totalnie obojętne, zakładanie rodziny czy ogólnie związki to tematy dla mnie strasznie męczące w które nie potrafiłbym sie zaangażować na dłuższą metę. Jedyne co cenie sobie w życiu to spokój. Co ja mam robić

https://kresy24.pl/putinowcy-przemianowali-wolgograd-na-stalingrad-i-odslonili-pomnik-stalina-tak-swietuja-80-rocznice-bitwy-wideo/
#rosja aka #kacapland #stalinizm i #ukraina dla zasięgu bo tam siedzi dużo ludzi którym leży na sercu by nie gloryfikować zbrodniarzy!
A skąd mają o tym wiedzieć jak im oficer prowadzący żadnych wytycznych nie podał ( ͡º ͜ʖ͡º)