Wpis z mikrobloga

Konkurencja na męskim rynku matrymonialnym jest żałośnie niska i nigdy nie była niższa. Mężczyźni z wysokim IQ i wysokim testosteronem to gatunek prawie że wymarły, a mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn jest zdesperowanych żeby takich znaleźć. Jak ktoś ma dwie komórki mózgowe żeby się odprogramować z matriksa i ogarnąć do dosłownie nigdy nie był w lepszej sytuacji niż obecnie lol.
#blackpill #redpill #zwiazki #tinder
  • 35
@Kryskamatyska: No nie, kobiety obchodzi tylko status i hajs, które korelują z IQ, ale dowolna jak będzie miała do wyboru chłopa żyjącego z matką ze 150 IQ, z doktoratem z fizyki albo chłopa bez matury który ma 100 działalności gospodarczych w kilku krajach, obraca milionami, to zawsze wybiorą tego drugiego.
@Kryskamatyska: Całe mnóstwo sportowców, celebrytów, aktorów itp. ma super niskie IQ, ogólnie obracanie hajsem w dzisiejszych czasach jest prostsze niż kiedykolwiek, właściwie to całe obracanie hajsem, polega na tym żeby go mieć, a potem już wynajmujesz specjalistów od wszystkiego i ludzie z IQ 150 robią całą robotę za ciebie.

Kiedy mówię o tym, że kobiet nie obchodzi inteligencja u facetów, to mam na myśli, że żadna kobieta nigdy nie pójdzie z
ma super niskie IQ


@CzaryMarek: To brzmi jakby mieli 50, a jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

obracanie hajsem w dzisiejszych czasach jest prostsze niż kiedykolwiek


@CzaryMarek: Przy tej inflacji i rozyebanych kursach walut to na pewno XDD
Chłopie, co ty za kocopoły tu wypisujesz w ogóle?

jeżeli facet super wygląda i dosłownie nie ma nic poza wyglądem, to kobieta będzie chciała i tak z nim uprawiać seks,
@Kryskamatyska: Nie 50, 70 to już dolne 2% populacji.

Przy tej inflacji i rozyebanych kursach walut to na pewno XDD


@Kryskamatyska: Inflacja to dotyczy biedaków, którzy żyją z pensji i 40% zarobków na żarcie wydają, bogaci kupują nieruchomości, hotele, ośrodki wypoczynkowe i akcje na giełdzie.

Jedna będzie, druga nie będzie. Też nie każdej się tak samo któryś spodoba.


@Kryskamatyska: Każda będzie, każdej będzie się podobać młody Di Caprio, dla
a ratio 3 gośći 1 typiara, jak dosłownie 80% typów to cringowe, słabo piszące po polsku małpy iq 80. Kobiety może i nie mają statystycznie wyższego iq od mężczyzn, to wydaje mi się że rozkład u nich jest znacznie bardziej "płaski" niż w przypadku mężczyzn. Wejdz na Bękarty Tindera na fb to sam się przekonasz. Więcej kobiet czyta, ogląda wiadomości itp. niż mężczyzn. Faktem jest że wybitnie inteligetnych facetów jest więcej niż
@FerdynandMagellan: no ta, przecież jedyne co wystarczy mieć to wysokie iq i wysokie stężenie męskich hormonów. Uderzyłem w stół porzuciłem dawne toksyczne myślenie i nie uwierzycie - urosłem 10cm, podwyższyłem iq z 95 do 130 i #!$%@?ło mi teścia ponad normę. To takie łatwe, tak łatwo jest, normlanie nigdy nie było mniejszej konkurencji
@Pralko-suszarka: ćpuny mają łatwo? Że z kobietami mają łatwo? Że przez to że ćpają kobieca hipergamiia podpowiada - to jest bardzo dobry wybór? Co #!$%@? xDDD z tymi chadami i oskarkami z hajsem to się zgodzę ale #!$%@? nie wiem kolego w jakim świecie żyjesz ale zażywanie substancji psychoaktywnych nie sprawia że stajesz się atrakcyjniejszy dla kobiet.
Konkurencja na męskim rynku matrymonialnym jest żałośnie niska i nigdy nie była niższa. Mężczyźni z wysokim IQ i wysokim testosteronem to gatunek prawie że wymarły, a mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn jest zdesperowanych żeby takich znaleźć. Jak ktoś ma dwie komórki mózgowe żeby się odprogramować z matriksa i ogarnąć do dosłownie nigdy nie był w lepszej sytuacji niż obecnie lol.


@FerdynandMagellan: To prawda, gdyby te debile wiedzieli z kim muszą konkurować to by