Wpis z mikrobloga

Konkurencja na męskim rynku matrymonialnym jest żałośnie niska i nigdy nie była niższa. Mężczyźni z wysokim IQ i wysokim testosteronem to gatunek prawie że wymarły, a mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn jest zdesperowanych żeby takich znaleźć. Jak ktoś ma dwie komórki mózgowe żeby się odprogramować z matriksa i ogarnąć do dosłownie nigdy nie był w lepszej sytuacji niż obecnie lol.
#blackpill #redpill #zwiazki #tinder
  • 35
Mężczyźni z wysokim IQ i wysokim testosteronem to gatunek prawie że wymarły, a mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn jest zdesperowanych żeby takich znaleźć.


@FerdynandMagellan: XDD Kolejny, co próbuje ruchać rzeczywistość. Inteligencja nie odgrywa dla kobiet większej roli. Jak kolega wyżej, ćpuny mają łatwo, chad ma łatwo, oskarek z hajsem rodziców ma łatwo. I tyle. Nie da się przebić przez to
@FerdynandMagellan: żałośnie niski to jest mr Polska, konkurencja rośnie cały czas od kilku lat i są na to papiery przedstawiajace że już ponad 30% 19-24 łatkow w stanach nie rucha, liczba ta rośnie cały czas od 2008 roku zdaje się (nie jestem pewny i nie chce mi się sprawdzać bo siedzę na tel na kiblu)
A wcześniej ten odsetek by mniej wiecej stały i wynosił około 10%
@Pralko-suszarka: odgrywa, co z tego ze na tinderze jest #!$%@? ratio 3 gośći 1 typiara, jak dosłownie 80% typów to cringowe, słabo piszące po polsku małpy iq 80. Kobiety może i nie mają statystycznie wyższego iq od mężczyzn, to wydaje mi się że rozkład u nich jest znacznie bardziej "płaski" niż w przypadku mężczyzn. Wejdz na Bękarty Tindera na fb to sam się przekonasz. Więcej kobiet czyta, ogląda wiadomości itp. niż
co z tego ze na tinderze jest #!$%@? ratio 3 gośći 1 typiara, jak dosłownie 80% typów to cringowe, słabo piszące po polsku małpy iq 80


@Wilkudemoner: I co to zmienia w praktyce? Kobieta dalej będzie szukać ponadprzeciętnie dobrze wyglądających facetów i narzekać, że są tam debile () Tak działa kobieta, nie zmniejszy swoich wymogów co do wyglądu, żeby zwiększyć pule potencjalnie inteligentniejszych i zabawniejszych