Wpis z mikrobloga

Co myślicie o kobietach nie chcących mieć dzieci? Moim zdaniem jedynym prawdziwym powodem dlaczego kobiety nie chcą mieć dzieci jest ich samolubstwo. Ale nie takie zwykłe tylko wręcz patologiczne samolubstwo. Często takie kobiety owijają w bawełnę podając wymyślone powody ale w 99% jeśli kobieta nie chce mieć dzieci dobijając 30 lat to jest patologicznie samolubna. I niestety jest to częściowo winna rodziców którzy wychowali swoją córkę na księżniczkę. Oczywiście zazwyczaj są to osoby młode więc jeszcze mają dużo rozpraszaczy czasu (imprezy alkohol etc.) ale w wieku 45-50 lat zapewne będą żałować swojej decyzji. Niestety odwrotu już nie będzie.

Także jeśli kobieta nie chce mieć dzieci dochodząc do pierwszej ściany (~30 lat) to jest to duże ostrzeżenie że jest z nią coś nie tak.

#rozowepaski #przemyslenia #niebieskiepaski #dzieci
Ja-szczur - Co myślicie o kobietach nie chcących mieć dzieci? Moim zdaniem jedynym pr...

źródło: 681788

Pobierz
  • 125
@imargam_2137: gdybym był kobietą to omijałbym cię szerokim łukiem. Jak będziesz miał 50 lat i ci się odwidzi to pewnie kopniesz swoją partnerkę i weźmiesz 20 latke żeby założyć z nią prawdziwą rodzinę. A dla twojej będzie za późno.
A jak cię interesuje skąd to wiem to mam magiczną kulę która pokazuje przyszłość.
@Ja-szczur: zastanawiam się, jak odebrać Twój wpis. Jeśli chodzi o to, że kobieta nie chce mieć dzieci podczas gdy jej partner pragnie potomstwa, to pewnie on może odbierać tę odmowę jako samolubną, być rozgoryczony i jestem w stanie to do pewnego stopnia zrozumieć. Natomiast jeśli chodzi o to, że ogólnie niechęć kobiet do płodzenia jest samolubna (w równym stopniu jak niechęć mężczyzn) to - względem kogo samolubna? I dlaczego ją w
@Kubilaj_Chan: A tam dziwna... Prawdopodobnie boi się, że nie poradzi sobie z macierzyństwem tak samo jak nie dali rady jej rodzice. W Polsce mimo, że ludzie wyglądają całkiem normalnie, mają za sobą ciężkie, a czasem dziwne dzieciństwo. Często nie mamy wzorców, bo nasi rodzice dorastali w komunie, a znów ich rodzice, nasi dziadkowie, leczyli traumę po wojnie. Prawda jest taka, że Polacy to zimny naród. Koniec. Kropka. Więc jeśli sam nie
@Ja-szczur:

-Tomek, zjedz jeszcze...

-Nie chcę mamo

-Ty #!$%@? samolubie - #!$%@? z domu!!!


Czy w przestrzeni między uszami niektórych że tak sobie zażartuję ludzi mieści się, że ktoś może czegoś nie chce....bo ma WOLNĄ WOLĘ???

Czy po prostu gadam z komuchem i muszę robić gówniaki bo partia mi kazała?
@tsanta: Możesz traktować jak ogólnie niechęć kobiet do posiadania potomstwa.

Natomiast jeśli chodzi o to, że ogólnie niechęć kobiet do płodzenia jest samolubna (w równym stopniu jak niechęć mężczyzn) to - względem kogo samolubna

Źle to ująłeś. Związek przyczynowo skutkowy mojej tezy jest inny. Już tłumaczę: Kobieta jest samolubna (cecha ogólna) co jest źródłem jej niechęci do posiadania potomstwa. To jest sednem mojego wpisu.
@Ja-szczur to ma być ironia? "ładna wymówka", stan mojego zdrowia to jest "ładna wymówka"? chciałbyś być dzieckiem chorej psychicznie matki, która ma takie dni że się sama sobą nie potrafi zająć, a co dopiero dzieckiem?
@Ja-szczur: oprócz jasno zadeklarowanych osób, które po prostu nie chcą mieć dzieci jest wielu wahających się, a w tym przypadku istotne znaczenie ma po prostu polityka państwa - głównie w zakresie kontroli urodzeń i stworzenia warunków dla wychowywania potomstwa. Kobieta stając przed wyborem urodzenia - mówiąc wprost - kupy martwego mięsa albo w najlepszym wypadku dziecka z zespołem downa, to wiadomo, że nie podejmie ryzyka bez możliwości bezpiecznej i łatwo dostępnej