Wpis z mikrobloga

Duzo sie mowi o rynku aktualnie i jestem ciekawy jak wyglada szukanie pracy z rokiem expa komercyjnego? Ktos ostatnio zmienial swoja pierwsza prace po roku i moglby napisac czy jest w #!$%@? ciezko? (Back, stack java etc.). Z gory dzieki c;

Dodam, ze troche angulara dziabnalem w projekcie :V
#programowanie #pracait
  • 17
@Radsonowskyy: dużo zależy od tego kogo poszukuje pracodawca. Ja do swojego zespołu za żadne skarby nie wziąłbym kogoś z rocznym doświadczeniem, ale kolega z helpdesku pewnie by cię przygarnął za 3600 brutto m-c.
@s---k: niech założy własną działalność, niech pracuje nad własnymi projektami i pokaże w ten sposób, że faktycznie coś potrafi. Dobre portfolio to podstawa, zwłaszcza dla początkującego. Ponadto, kandydaci z rocznym expem w zdecydowanej większości cierpią na brak wiedzy bo nie potrafili jej sobie utrwalić kiedy był na to czas.
niech założy własną działalność, niech pracuje nad własnymi projektami i pokaże w ten sposób, że faktycznie coś potrafi.


@Xeardo: ale co mu da własną działalność, skoro i tak nikt nie da takiej osobie zleceń, bo nie ma doświadczenia.

Widzę, że jesteś klasycznym Januszem, który by chciał 20 letniego pracownika z 40 latami doświadczenia.

Bzdura do kwadratu.
@s---k:

ale co mu da własną działalność, skoro i tak nikt nie da takiej osobie zleceń, bo nie ma doświadczenia.


Gówno prawda, może uruchomić jakiś projekt i go utrzymywać, np. jakieś rozwiązanie typu SaaS, np. do wysyłania maili czy do robienia landingów/leadów (ja tak zaczynałem czyli można). Może otworzyć serwis komputerowy i świadczyć usługi z takowym związane - nabije sobie expa i doświadczenia który do helpdesku będzie jak znalazł.

Widzę, że
ale stary ja juz mam expa komercyjnego


@Radsonowskyy: z takim expem nie spodziewaj się zarobków wyższych niż 4500 brutto. No, chyba, że jesteś fachowiec w swojej dziedzinie i przejdziesz rozmowy rekrutacyjne jak burza to z pewnością możesz liczyć na więcej, znacznie więcej, ale z doświadczenia wiem, że taki kandydat to jeden na 500.
@Radsonowskyy:

pisales mi, ze to ze mna moze byc problem jak nie przechodze rekrutacji :) przekonasz sie na wlasnej skorze jak wyglada rynek jak juz bedziesz chcial zmienic prace :)