Wpis z mikrobloga

Stara p0lka uwierzyła, że taki kapitan wybierze akurat ją - przedziurawioną, zatęchłą łajbę z jednym wiosłem bo drugie zostało złamane przez lata balowania


@BurzaGrzybStrusJaja: patrząc na to jak wyglądają oszustki matrymonialne to obie strony są tak samo naiwne.
  • Odpowiedz
@Madridista98: Miała na myśli, że była zajęta myśleniem: "ruchanie, k---s, boltzowanie, k---s, ruchy posuwiste w przód i w tył, k---s into bagina".
Ale przecież tak nie napisze, bo przecież ona delikatna, piękna, czysta i same myśli złem nieskalane.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Trochę będzie to dygresja, ale "golenie frajerów" to straszne pójście na łatwiznę. Fajnie, że interesuje cię coś więcej niż czubek własnego nosa i na przykład chcesz żyć w świecie, gdzie ludzie się nie doją nawzajem.
  • Odpowiedz
@rales: U mnie w rodzinie jedna kobieta przelała takiemu przystojniakowi z internetu 100k PLN. Z czego większość pożyczyła. Dramat.
  • Odpowiedz
@rales: intymne fragmenty xD pewnie pisala ze bedzie mu ssac pałe codziennie ale wstyd i pisac to na grupie ze jest idiotka xd
  • Odpowiedz