Wpis z mikrobloga

@rales:
Od groma jest postępowań na tz „żołnierza”. Z mojego doświadczenia 80% pokrzywdzonych, to babki. Faceci to mniejszość, ale nie wiem ilu potrafi skumać, że są kretynami i wstydzą się składać zawiadomienie. Historie są różne, ale zawsze schemat jest ten sam. Nawiązanie znajomości, która może trwać miesiącami. Sprawca podaje się za osobę, która ma perspektywy tj. jest lub może być bogata, jest atrakcyjna, młoda, odważna itp., a także zawsze jej obecność
Stara p0lka uwierzyła, że taki kapitan wybierze akurat ją - przedziurawioną, zatęchłą łajbę z jednym wiosłem bo drugie zostało złamane przez lata balowania. Z taka p0lką to Ty będziesz jedyną osobą która będzie wiosłować do celu. Niestety będziesz się kręcić w kółko bo miejsce po drugiej stronie burty będzie wiecznie #!$%@? jej emocjonalnym bagażem co ograniczy Twoje ruchy do wiosłowania tylko z jednej strony.


@BurzaGrzybStrusJaja: xDD
@KefirTradycyjny: A bo to mało jest facetów(#!$%@?) kupujących używane gacie, zdjęcia, sponsorujących jakieś szony, których nigdy nie widzieli w necie? Jak jakiś gościu okradnie p0lkę na oszczędności życia to jest afera, a jak #!$%@? wydaje całe oszczędności za możliwość napisania komentarza, żeby zostać zauważonym na streamie to jest to ok, jego kasa niech robi co chce xD Jedni i drudzy są głupimi naiwniakami liczącymi na coś, czego nigdy nie dostaną.