Wpis z mikrobloga

Nowe szaty Cesarza, to tytuł baśni, który idealnie pasuje do aktualnej narracji boxdela i jego otoczenia, w której ciągle słyszymy jak boxdel schudł, bardzo się zmienił, jest innym boxdelem i jak dobrze się czuje w nowym ciele, a wyniki od lekarza są zajebiste. Nieświadomy odbiorca może w to uwierzyć, będąc przytłoczony tego typu informacjami z każdej strony i "dowodami" w postaci zdjęć z wciągniętym brzuchem po same pachy. Jednak w rzeczywistości to ten sam zakłamany grubas, otoczony banda przydupasów powtarzających jego farmazony. W końcu do kółeczka #!$%@? dołączył też stalowy szok, zrozumiałe jest, że po ujawnieniu facjaty chce spieniężyć wizerunek i czeka na propozycje walki od #famemma, gdy pisałem, że z chłopem jest coś nie tak to na tagu #mirkokoksy #mikrokoksy i #silownia było wielkie oburzenie, taki obraz wasz, stalowy to lizus i farmazon dolewający mydła do banki grubasa.

Tak wiem, jeszcze jeden.
#famemma #boxdel #polskiyoutube
Heekate - Nowe szaty Cesarza, to tytuł baśni, który idealnie pasuje do aktualnej narr...

źródło: tregg

Pobierz
  • 13
: Na takim poziomie BF to nie do końca rozumiem w czym mogłyby pomoc mu sterydy, ale na pewno nie wpłyną w większym niż marginalnym stopniu na spadek wagi.


@AVOIDME: w zależności od dawki - mógłby zrobić rekompozycję albo nawet budować mięśnie na deficycie kalorycznym
@Pozytywny_gosc: Chłop ma problem schudnąc 10kg, a Ty myślisz, że on zbuduje jakiekolwiek mięśne na deficycie gdzie trzeba ćwiczyć do upadku, zresztą w mojej opinii to niemożliwe, ale mniejsza. #!$%@? ma da ta bomba, mark my words.