Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To, co działo się tu przez ostatnie dni było strasznie chamskie i prostackie – dziewczyny obnażyły jeden z intymniejszych kawałków swojego ciała, a plebs społeczny wyszydzał je w prostacki sposób


@wqeqwfsafasdfasd: Ktoś zmusił je do wstawiania tutaj takich zdjęć? Wstawiając je automatycznie wystawił się na ocenę tłumu.
Większość p0lek jest ulana i nic nie ćwiczy, więc jak mają mieć fajne cycki? Do tego same wymagają "lekkie zarysu mięśni" od mężczyzny. I
masa chłopa ma zakola w wieku 18-22


@wqeqwfsafasdfasd: Jak spojrzę po swoich ziomkach z technikum to najwyżej co dziesiąty.

28-32 to już w ogóle 60% łysiny


@wqeqwfsafasdfasd: To chyba w innych krajach żyjemy bo jak czasami idę do jakiegoś lekarza albo ulicą gdzieś to nigdy nie widziałem chłopa w tym wieku, który by miał gorszego Norwooda niż 3 stopnia. Ty tak naginasz rzeczywistość żeby bronić tej ulanej maciory że to
@olaf_wolominski: w ogóle sobie myłam właśnie podłogę, i myślałam o Tobie i musiałam przerwać i orzyjsc tu zapytać. Zastanawia mnie czemu wydaje mi się inteligentny gość nie wykorzystuje swoich zasobów w pozytywny sposób, tylko karmi się nienawiścią do wszystkich i wszystkiego. Powiesz mi czemu? Wiem, ze nie musisz ale ciekawi mnie to.