Wpis z mikrobloga

ale na r/polska jest odklejka odnośnie tindera, praw mężczyzn i tego, że kobiety mają łatwiej na rynku matrymonialnym

same soyjacki na tym reddicie

pokomentowalbym tam troche ale juz mnie zbanowali kiedys za napisanie o tym jakie kobiety maja przywileje w polsce typu nizszy wiek emerytalny itd
#przegryw #blackpill #reddit #rozowepaski #pieklokobiet #pieklomezczyzn #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder
  • 22
  • Odpowiedz
więcej tagów daj,żeby ktos tych twoich złotych mysli nie przegapił( ͡º ͜ʖ͡º)


@Ninx: A czy teoche tak nie jest, jak ziomeczek mizogin napisał? Pamiętam jakią news, że na tinderze są w zdecydowanej większości niebiescy. Jak wówczas mają nie mieć trudniejszej sytuacji? Nie ma opcji, by każdy znalazł tam parę.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Na reddicie minusują Cię za typowy żart pod "lenny face", ironię albo wyargumentowaną, krótką odpowiedź podważającą zachowanie/myślenie OP'a, więc o jakiej merytorycznej dyskusji my tu w ogóle mówimy XD
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: ogólnie teraz to redyt biję na glowe wajkop, ale tu plus jest taki że sobie można poszkalowac p0lki a tam są same cucki.
Biauek wie, że kiedy wprowadzi cenzurę to mu kolejne 50% użytkowników zniknie
  • Odpowiedz
@Falcon: nie interesuje mnie czy to prawda czy nie,pisałam,żeby nie tagował swoich przemysleń wszystkim co mu do głowy wpadnie.
  • Odpowiedz
Na reddicie minusują Cię za typowy żart pod "lenny face", ironię albo wyargumentowaną, krótką odpowiedź podważającą zachowanie/myślenie OP'a


@Madridista98: Jakbym o Wykopie czytał.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Bo Reddit to głównie amerykański serwis(ponad połowa użytkowników jest z USA) i w dużej mierze pokrywa się z polityką Demokratów(lewaki), która swoją drogą w wielu regulamin tam jest odgórnie narzucona. Jeśli chodź burkniesz słowo na temat BLM, LGHDTV+ czy kobiet to od razu zostaniesz okrzyknięty rasistą, homo/trans-fobem i seksistą, co więcej samo bycie "obserwującym" niektóre z sub-redditów o takowej tematyce kończy się automatycznie banem na wielu innych za sam fakt,
  • Odpowiedz