Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was kolejne poprawki! Tym razem są to:

1. Przy tworzeniu znaleziska pojawiał się problem z długimi linkami - gdy url był za długi, dodanie go na Wykop stawało się niemożliwe. Rozwiązaliśmy już ten problem, obecnie można dodać również i dłuższe linki. Pod warunkiem, że nie przekraczają 255 znaków. Będzie nam miło jeśli dacie nam znać czy jest lepiej? (ツ)

2. Testerzy aplikacji #ios jeszcze dziś mogą spodziewać się kolejnych poprawek w aplikacji. Na bazie Waszych uwag i sugestii przygotowaliśmy paczkę usprawnień, w której między innymi:
- naprawiliśmy problem z dodawaniem wpisu;
- dodaliśmy nowy widok dodawania wpisu;
- zmieniliśmy kolorystykę plusów;
- przywróciliśmy możliwość odpowiadania na wiadomość prywatną;
- ulepszyliśmy wyświetlanie zdjęć na mikroblogu (proporcjonalnie do ich rozmiaru);
- poprawiliśmy kolorystykę w trybie nocnym.

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale cieszymy się, że tak ogromnie nas w tym wspieracie. Dziękujemy (°°♡).:

3. Poprawiliśmy również osiągnięcia https://wykop.pl/osiagniecia - obecnie powinny wyświetlać się poprawnie, wraz z progresem, który pozwala ustalić jak wiele jeszcze (lub niewiele) brakuje nam do zdobycia danego osiągnięcia.

Wiemy też, że obecnie (między innymi) duży problem stanowi linkowanie w powiadomieniach - pracujemy aktualnie nad tym tematem. Dołożymy wszelkich starań aby docelowe rozwiązanie - zgodne z Waszymi oczekiwaniami pojawiło się w kolejnych dniach na Wykopie. Usprawnień wymagają również powiadomienia z tagów, tu również zebraliśmy Wasze opinie i uwagi, a na ich podstawie przygotujemy rozwiązania, których od nas oczekujecie.

O kolejnych usprawnieniach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy Was serdecznie do jego śledzenia! A my tymczasem wracamy do przygotowywania dla Was kolejnych usprawnień (ツ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykopie! 

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was...
źródło: Osiągnięcia
  • 146
@wykop: mogę dostać dostęp do bety? #!$%@? mnie przeglądanie wykopu w przeglądarce. Może mniej mniej będzie #!$%@?ło przeglądanie na becie.
@wykop: kiedy będzie ta aplikacja na iOS? Odcięcie użytkowników iOS od aplikacji na kilka tygodni to dramat. Wersję przeglądarkową na mobile użytkuje się tragicznie
Jakich osiągnięć Ci brakuje na profilu? (ツ)

@wykop: pytanie o osiągnięcia? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdzie jest "inicjator"?
Było takie osiągnięcie, dobrze pamiętam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wykop
to już nic nie zmieni, możecie teraz robić swoje super naprawy ale tak jak byłem trzy razy dziennie na wykopie tak teraz pierwszy raz od trzech dni mi się przypomniało że wykop istnieje
przywróciliśmy możliwość odpowiadania na wiadomość prywatną;


Ociehui. Przy tym przestałam czytać i wymiękłam :D Standardowe Wasze podejście:

Skasztanić podstawową funkcję danego rozwiązania, by potem przywracać, bo - SZOK SENSACJA NIEDOWIERZANIE - ludzie jednak z tego korzystają. Bo nie wiem? Jest to podstawowa funkcja? xD

I tak właśnie w pigułce wygląda Wasze naprawianie wypoka. Zero badań potrzeb, testów UX/UI, tylko niepoparte niczym działania i decyzje, na dodatek wprowadzone po łebkach, które pogrzebały ten
@wykop: żądam przywrócenia z dostępnych reakcji klasycznego "shruga" (jak w moim nicku i na profilowym) ¯\_(ツ)_/¯ zamiast jakiejś wersji z serduszkami i oczami ( ʖ̯)() w sensie niech zostaną, ale dodajcie "klasyka" I imo jeszcze jedna sprawa - powinno być jak w starym wykopie, że jak się klikało na lennego to on się wklikiwał jako samoistna
@NoMoreTearsJustSmile: Ja chyba mam pewną teorię... Skoro to portal dotowany przez stacje spod znaku sępa, to nie przypomina wam to czegoś?

-reforma edukacji - zrobiona na hurra, z dnia na dzień, bez przygotowania (wynik: chaos)
-polski wał - robione niby od jakiegoś czasu, ale w sumie to tez na hurra (wynik: ło panie, nie wim..)
-wybory kopertowe - robione z doskoku, rezultat? - wiadomo ile, wiadomo kto i wiadomo czego nie...