Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was kolejne poprawki! Tym razem są to:

1. Przy tworzeniu znaleziska pojawiał się problem z długimi linkami - gdy url był za długi, dodanie go na Wykop stawało się niemożliwe. Rozwiązaliśmy już ten problem, obecnie można dodać również i dłuższe linki. Pod warunkiem, że nie przekraczają 255 znaków. Będzie nam miło jeśli dacie nam znać czy jest lepiej? (ツ)

2. Testerzy aplikacji #ios jeszcze dziś mogą spodziewać się kolejnych poprawek w aplikacji. Na bazie Waszych uwag i sugestii przygotowaliśmy paczkę usprawnień, w której między innymi:
- naprawiliśmy problem z dodawaniem wpisu;
- dodaliśmy nowy widok dodawania wpisu;
- zmieniliśmy kolorystykę plusów;
- przywróciliśmy możliwość odpowiadania na wiadomość prywatną;
- ulepszyliśmy wyświetlanie zdjęć na mikroblogu (proporcjonalnie do ich rozmiaru);
- poprawiliśmy kolorystykę w trybie nocnym.

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale cieszymy się, że tak ogromnie nas w tym wspieracie. Dziękujemy (°°♡).:

3. Poprawiliśmy również osiągnięcia https://wykop.pl/osiagniecia - obecnie powinny wyświetlać się poprawnie, wraz z progresem, który pozwala ustalić jak wiele jeszcze (lub niewiele) brakuje nam do zdobycia danego osiągnięcia.

Wiemy też, że obecnie (między innymi) duży problem stanowi linkowanie w powiadomieniach - pracujemy aktualnie nad tym tematem. Dołożymy wszelkich starań aby docelowe rozwiązanie - zgodne z Waszymi oczekiwaniami pojawiło się w kolejnych dniach na Wykopie. Usprawnień wymagają również powiadomienia z tagów, tu również zebraliśmy Wasze opinie i uwagi, a na ich podstawie przygotujemy rozwiązania, których od nas oczekujecie.

O kolejnych usprawnieniach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy Was serdecznie do jego śledzenia! A my tymczasem wracamy do przygotowywania dla Was kolejnych usprawnień (ツ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Dzień dobry, Wykopie! 

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was...

źródło: Osiągnięcia

Pobierz
  • 146
@wykop: a powiadomienia z tagow otwarte w nowej karcie dalej sie nie odznaczaja jako odczytane. i w ogole odczytane nie znikaja z listy jak kiedys same tylko trzeba je usuwac czy ktos z was kiefykolwiek uzytwal wykopu czy po prostu wszyscy macie dodatkowy chromosom?
@wykop
jak pisze komentarz na Mirko przez przycisk odpowiedz do wpisu i kliknę wyślij to przenosi mnie na początek gorących i znów muszę scrollowac w dół.

ale gówno żeście wypuścili...
@wykop: W profilu powinny być: wpisy własne, swoje komentarze do wpisów innych, swoje komentarze ze znalezisk, w "Mój Wykop" to samo plus obserwowane tagi i osoby, jak ktoś z czarnej listy używa tagów, które obserwuje to nadal widzę te wpisy (nie powinno tak być) i usuńcie ten pasek z lewej strony, bo bardziej przeszkadza niż coś daje.
@wykop: ja dobrze widzę że na desktopie mieści się max 5 osiągnięć, w okresie kiedy średnia desktopowego monitora zaczyna być w okolicach full hd i wyżej? XDDDD
I szczyt designu to upchnięcie na ekranie 5 rzeczy? XDDD
@wykop: Weźcie zróbie do wyboru ten ciemny niebieski layout. Teraz mam wrażenie jakbym siedział na wykopie z żałobną kolorystyką. W starym wykopie było jednak więcej tych kolorów.
gdzie jest moje osiągnięcie banan? #osiagniecia

to jedyne osiągnięcie, z którego byłem dumny (musiałem udowodnić moderacji niekompetencję), a wy mi je odebraliście

do kitu z takimi migracjami
@wykop: proszę o postęp do zamkniętych testów aplikacji mobilnej dla systemu iOS. Jestem UX/UI Designerem. Jestem w stanie zrobić krótki audyt i pomoc w rozwoju. Pozdrawiam.