Wpis z mikrobloga

sami sobie strzelają w kolano. Już mówi się o zmianach w edukacji i w domu trzeba będzie więcej się uczyć i czytać, a w szkole będzie pisanie wypracowań, żeby wyeliminować AI w pracach domowych :)


@apee: No i o to chodzi. Jedni uczą się szybciej inni wolniej. Ci szybciej łapiący będą mniej czasu marnować w domu, dodatkowo jeśli więcej uważali na lekcji, to im pomoże, a pozostali będą musieli poświęcić na
Taka równa czcionka - wygląda bardzo wiarygodnie.


@bukimi: Przecież to jest typowy szpan na wiedzę i kasę gdzie ktoś podpina się pod nośny obecnie temat XD Nikt na poważnie by tego nie robił.
Future is now old man.


@Przyjaciel_Rodziny: też mi future, 15 lat temu też tak robiłem na ploterze który miałem do zabawy, tylko w odróżnieniu od tego debila zrobiłem najpierw customową czcionkę (bazującą na moim piśmie). Eksperyment zakończył się sukcesem, ale poza zabawą w domu do niczego innego tego nie użyłem
Jaką kasę i wiedzę XD Zrobiłem dokładnie to samo i całość razem z drukarką 3D mnie z 600zł kosztowała. Co do wiedzy to pobierasz laserweba albo jakieś rozszerzenie do inkscape i tyle.


@meme_generator: Wszedłem na Amazona i ceny widzę zwykle koło 1500 - 2500 zł. Co do reszty to XD Idź na elektrodę - na Wykop to ty za mądry jesteś. Marnujesz się tutaj.
@Urajah: przysrałeś się do typa, bo wydaje ci się że masz racje? Kiedyś drukarki 3D były tańsze, dzisiaj za kilkaset złotych można spokojnie kupić używaną. A drukarki 3D czy plotery 2d to na tyle popularne i powszechne gałęzie elektroniki, że bez absolutnie żadnej wiedzy ogarniesz gotowe rozwiązania na większość problemów, zwłaszcza takich banalnych jak odręczne pisanie.
przysrałeś się do typa, bo wydaje ci się że masz racje?


@Hrabia_Horeszko: Nie, "przysrałem" się bo ani posiadanie tego typu elektroniki, ani umiejętność jej obsługi nie jest umiejętnością powszechną.

Jeszcze 10 lat temu szczyle po technikum instalowali Windowsa z płyty za 150 złotych, a do dzisiaj są pozycje w Korpo gdzie jesteś programistą Excela (i nie mówimy nawet o robieniu Macrosów). Zakładanie, że obsługa jakiegokolwiek urządzenia nie będącego drukarką laserową lub
@Urajah: Żeby nie być gołosłowny. To jest pierwszy wynik z googla odnośnie rysowania https://youtu.be/OmgT__nU9po
Drukarka 3D Anet A8 wystarczająca do tego zadania kosztuje obecnie na aliexpress 713 złotych. Ok. 100 złotych więcej niż kilka lat temu, gdy ją kupowałem. Zdecydowanie zbyt mała różnica, by stanowić o statusie człowieka kupującego ją. Dodatkowo jeśli uwzględnimy rosnącą średnią krajową, to faktyczna różnica może być jeszcze mniejsza. Posiadanie tego typu elektroniki jest o wiele bardziej