Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że tym razem odniesiesz się do komentarza podając odpowiednie źródła informacji,


@meme_generator: gdybym tylko napisał:

Wszedłem na Amazona i ceny widzę zwykle koło 1500 - 2500 zł.


Dopiszę jedynie, że amazon.pl i zapytanie "drukarka 3d" coby rozwiać pozostałe wątpliwości.

lub chociaż nie obrażając nikogo.


@meme_generator: ktoś kto robi jakieś humble bragi (lub się "dosrywa" używając słownictwa @Hrabia_Horeszko ), bo potrafi to samo co jakiś gimnazjalista czy licealista to
  • Odpowiedz
@Urajah: Ale czemu patrzysz na średnie ceny z Amazona. Raczej chodzi tu o próg wejścia. Jeśli cię to tak bardzo interesuje, to zgadza się, jak się w to bawiłem to byłem licealistą. Nie rozumiem czemu w twoim mniemaniu zrobienie czegoś, do czego tutorial na youtube trwa 5 minut i nie wymaga wiedzy technicznej, miało komuś imponować. Przyjąłeś założenie, że jest to coś trudnego do zrobienia, na czym kolejno oparłeś twierdzenie, że
  • Odpowiedz
@meme_generator: To może inaczej. Wszystko co piszesz na temat wiedzy i kasy w tym temacie jest dość prawdziwe. Tak, można za ~600zł wejść w temat (chociaż mediana cen pokazuje inaczej, ale to znowu zależy jaką się ma filozofię wydawania kasy przy hobby); tak, nie potrzeba na to nie wiadomo ile czasu i pracy.

Mój pierwszy komentarz dotyczył motywacji tej osoby do zrobienia takiego, a nie innego zdjęcia z takim podpisem. Wg
  • Odpowiedz