Wpis z mikrobloga

@IreuN można do kilkunastu minut w nieswoim wpisie. sprawdź jakiś swój wczorajszy koment, nawet nie ma opcji usuwania.

Zawsze nie było limitu czasowego na usuwanie, dzięki czemu ludzie mogli pisać bardziej osobiste rzeczy, by następnego dnia usunąć. Jak dobrze pamiętam, to była idea powstania mikrobloga - nie ma minusów, ale masz większą kontrolę nad swoimi treściami.
@BArtus: Wykopowicze, dziś mirkujemy krócej.

Z uwagi na konieczne prace serwisowe, w godzinach 23:00-2:00 Wykop.pl pozostanie niedostępny. Nie martwcie się jednak, są to planowane działania. Postaramy się wrócić do Was tak szybko jak będzie to możliwe. Trzymajcie kciuki, no i wyśpijcie się - widzimy się rano! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podczas przerwy technicznej będziemy dostępni na:
Facebooku
Instagramie
Twitterze
Linkedinie
@BArtus: pies #!$%@?ł wykop, dostałem bana bo wrzucałem obrazki które są kontrowersyjne ale nie łamią regulaminu. Jako że nie działały im czarne listy to debile z moderacji stwierdziły że po prostu mnie zbanują mimo że nie złamałem regulaminu.
Mam nadzieję że ten portal sobie ten głupi ryj rozwali.
@KrowkaAtomowka: boty na mikro, nigdy nie zwróciłem uwagi. Spróbuję zrobić jakieś filtrowanie po aktywności. Jak coś wyjdzie, to w następnym raporcie będzie uwzględnione. Zakładając że serwis dociągnie ༎ຶ⁠⁠༎ຶ