Wpis z mikrobloga

Ehh Mirki i Mirabelki, smuteczek ostatnio u mnie zagościł na dłużej. Mam mega trudny okres w życiu- ważny egzamin niedługo więc powinienem się uczyć, do tego poza #depresja zmagam się z innymi chorobami no i jak by tego było mało okazało się, że moja żona ma nowotwór. No i nie ma co ukrywać, jest mi ciężko z tego powodu, nie mogę się skupić na pracy, na nauce, żyję w stresie, depresja na którą leczę się od roku wystrzeliła w kosmos (leki chyba nie wystarczają na tak ostatnio potężną liczbę negatywnych bodźców). Z jednej strony wiadomo, że chce się żyć ale z drugiej strony człowiek by to wszystko jebnął i egoistycznie rozwiązał problem. Tak sobie piszę w sumie by się wyżalić w pustkę. Za 2 tyg mam wizytę u psychiatry i zastanawiam się jakie kroki w związku z moim leczeniem podejmie- czy zwiększy mi dawkę leków (jak by to miało być panaceum na wszystko...) czy zmieni leki? Teraz biorę Dulsevię 90mg ale odnoszę wrażenie, że nie działa kompletnie. #pytanie #medycyna #oswiadczenie #zalesie
  • 3
@Wassimir utrata pamięci, mega uzależnienie, osłabienie mięśni. Ludzie latami nie mogą tego rzucić. Xanax nie jest tak mocny jak lorazepam ale tez gówno poczytaj co piszą na internecie ludzie którzy próbują to odstawić.