Wpis z mikrobloga

Przestrzegam przed wspieraniem na wspieram.to - portal za nic ma przekręty, a autorzy mogą robić klientów w #!$%@? na dziesiątki tysięcy złotych. Przykładów pewnie można podać sporo, ale jeśli chodzi o #rpg to najlepszym przykładem jest TRIGLAV STUDIO - wydawca polskiej wersji Nibiru (która powstała, ale z dodatków nie rozliczyli się do dziś) oraz Ultraviolet Grasslands (tak żenująco prowadzonej kampanii jeszcze nie widziałem...). Gówniany kontakt z autorem projektu (a w zasadzie jego brak, chociaż wiadomości odczytuje), gówniana pomoc supportu (takich kretynów dawno nie spotkałem - brawo!).
Jeśli chcesz sobie dorobić trochę siana... to polecam z całego serca - klient ci nie podskoczy, a i pomoc z obsługi portalu pewnie dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żenujące gówno, które powinno zostać zaorane, a autor i cała obsługa powinni dostać kopa w dupę od każdego oszukanego klienta. Mam nadzieję, że tego pajaca z triglavu na żadnym konwencie czy dniu fantastyki nigdy nie będzie... chyba, że w formie "rzuć zgniłym pomidorem w oszusta".

#wspieramto #afera #oszukujo #grybezpradu #kickstarter #crowdfunding #zalesie
SzanownyPan - Przestrzegam przed wspieraniem na wspieram.to - portal za nic ma przekr...

źródło: tri

Pobierz
  • 4
@SzanownyPan: to raczej nie wina portalu, zresztą tego typu wspieraczki traktuje się jak inwestycję, nie każda się zwraca. To nie jest zakup jak w sklepie. Inwestujesz swoją kasą w coś co może wyjdzie, może nie. Tyle w temacie. Znałeś ryzyko.
@Aerthevizzt oczywiście wiele fajnych rzeczy wyszło - ale tam była inna kultura prowadzenia kampanii. A triglav to antykampania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DamSon: ale #!$%@?... Tu nie chodzi o ryzyko, a o "twórcę", który ma klientów w dupie i nawet im nie odpisuje. A portal #!$%@? robi z tym tematem, klientów ma tak samo głęboko w dupie. To nie "ryzyko", a oszustwo. Zrób kampanię, weź hajs, nikogo
@DamSon: Niebardzo, bo udana zbiórka z konkretnymi "nagrodami" jest traktowana jako przedsprzedaż. Druga sprawa, że mówimy o dość dużych kwotach żeby odpuszczać (UVG 40k, Zerywia 75k)

@SzanownyPan Zbiórka na UVG jak się później okazało była prowadzona przez podwykonawcę (i to na dodatek była prowadzona dość niemrawo). Jak przejrzałem starter to przez chwilę zastanawiałem się nad wsparciem, ale jak zobaczyłem jak wyglądała realizacja Nibiru i jak prowadzili nieudanych Towarzyszy to dałem sobie