Wpis z mikrobloga

Najbardziej rozwala mnie to, że mam konto na XTB i oni pewnie myślą, że ja nie wiem, że pewnie są zwykłą szulernią i kombinatorkami, a jak już zrealizuję zyskowne pozycje i będę chciał sobie przelać na konto to pewnie będą "problemy techniczne" i przeciągnie się to w cholerę, a jak już zacznę ich cisnąć to będzie gadka "zachęcamy pana do pozostawienia środków i inwestowania dalej, mamy atrakcyjne oferty" i dopiero po zatruciu im 4 liter wypłacą. To tylko w XXI wieku jest do pomyślenia, żeby oszukańcze firmy, spółki, koncerny funkcjonowały jako pełnoprawne firmy i jeszcze były przedstawiane w mediach jako ostoje uczciwości i moralności. Kiedyś by to nie przeszło. Teraz legitne firmy rżną ludzi w białych rękawiczkach.

#xtb #gielda #kryptowaluty #inwestowanie #gpw #bitcoin #crypto #ethereum #cfd
  • 23
@Ynfluencer: Serio myślisz, że dopiero w XXI wieku firmy zaczely rznąć ludzi?
Czyli podczas budowy piramidy wszyscy mieli umowy o pracę? Banki to też firmy a jakos rżną ludzi i jeszcze pisza im wcześniej na papierze jak ich zaraz orżną, Chciwość jest głównym problemem ludzkości od kiedy istnieje minimum dwoje ludzi
@Corona_Beerus: Tam trzymam pestki, ale rozśmiesza mnie to, że oni myślą, że rżną nieświadomych ludzi, a wszyscy o tym wiedzą, przecież nawet ten napakowany koleś, który ich reklamuje jest najlepszym transparentem i odzwierciedleniem autoramentu tej spółki.

Lepiej by odzwierciedliło to tylko jakby to jakiś kryminalista w tatuażach reklamował.
@poznaniak: To nie domysły. Celowo użyłem tych zwrotów, żeby to było jako opinia i nikt nie mógł się #!$%@?, że oczerniam firmę.

Wystarczyły mi screeny, które ludzie tu wklejali jak chcieli zrobić wypłatę i nagle był "błąd techniczny"
@Ynfluencer: potwierdzam spółka XTB o kapitalizacji 3,8 miliarda PLN nie chciała mi wypłacić 50 zł za mikrolota na natgazie. powiedzieli no że sorry ale oni takiego hajsu po prostu nie mają i mi nie wypłacą bo nie mają z czego i sorry no ale trzeba było lepiej dobierać brokerów i mogę ich pozwać jak chcę ale i tak przegram bo mają topowych prawników a w ogóle to co ja sobie myślę
mam konto na XTB i oni pewnie myślą, że ja nie wiem


@Ynfluencer: no nie wiesz. Wypłacałem kilka tysięcy w dolarach i nie było problemu, po chyba 3 dniach roboczych były na koncie, ale było o tym ostrzeżenie (niestety przelewy dolarowe, o ile nie są w 1 banku potrafią iść długo, czasami idą długo nawet jak są w obrębie 1 banku...)