Wpis z mikrobloga

Takie niemiaszki przekazujące hełmy co brzydko mówiąc nadają się tylko żeby do nich nasrać zostaną wzięte w tych danych, a zero pożytku jakiegokolwiek, a taka Polska przekazująca migi jako części naprawcze xD to z pewnością nikt tego nigdzie nie podał w koszty no bo po co?


@zartos: Ale demagogia. To tak jakby w Niemczech ktoś napisał, że Polska daje Ukriancom buty a Niemcy najnowoczesniejsze systemy plot.
@konradpra: Jaki ten nowy wykop jest #!$%@?. #!$%@? samo wchodzenie tutaj. Klikasz środkowym na grafikę (kiedyś otwierała się pełna w nowej karcie) a teraz nawet zapisać ciekawego kontekstu nie idzie zapisać. Idźcie w #!$%@? z tym portalem. Dajcie bana lub coś to człowiek człowiek całkiem na hejto się przeżuci. #!$%@? białek
@konradpra: kto to kruwa liczył, ze nie zostało uwzglednione przyjecie pod dach milionów ukrainców, pewnie by im za gruba kreska na infografice wyszła ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ktoś tu chyba nie skwantyfikowal pomocy humanitarnej w postaci przyjęcia uchodźców


@K_R_S: ty lepiej zobacz, ilu uchodźców przyjęli Niemcy. Spojler: niewielu mniej niż Polska.

Nie wiedziałem że 6 mln jest blisko 1 mln, no ale to już twoja sprawa.


@Login_na_wykopie2: 120 milionów od razu. W szczycie, latem, uchodźców ukraińskich w Polsce było ~1.5 miliona, obecnie to już mniej niż milion. -> https://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarzenia/spadla-liczba-uchodzcow-z-ukrainy-w-polsce-ich-integracja-wciaz-duzym-wyzwaniem,659913.html

#!$%@? samo wchodzenie tutaj. Klikasz środkowym na grafikę
@konradpra
Te dane są wzięte z niemieckich deklaracji czy faktycznie tego co doszło? Bo chyba żaden kraj nie miał takiego rozjazdu w deklaracjach i faktycznych dostawach co Niemcy.
@konradpra: To wstyd dla takiego kraju jak niemcy, że taka Polska z 6-krotnie mniejszym pkb i nieporównywalnie mniejszym potencjale przemysłowym przekazała odrobinę mniej sprzętu niż potężne niemcy xD
@Szalom: oho, narracja się sypie, więc wchodzimy w szczegóły? Niemcy z Ukrainą nie graniczą, nikt ich tam na siłę nie wywoził, proponowali wsparcie i ile osób chciało, tyle skorzystało. Nie dziwne, że kraj frontowy przyjmuje więcej uchodźców, niż kraj położony dalej.
No ale ok, pójdźmy Twoją logiką. W Niemczech czy Francji nie ma żadnego problemu z imigrantami z krajów arabskich, porównując ich liczbę, z liczbą ludności tych krajów wychodzi niewielki procent.
@CytrynowySorbet: O czym ty mówisz jaka narracja? Wyszczególniłem tylko pewien fakt ze porównywanie pomocy Niemcy 1:1 jest bezsensu, zobacz ktoś wysłał w tym wątku relacje do pkb zamierzasz zignorować fakt ze taka Estonia przekazała 1% pkb na Ukrainę? USA tez nie graniczą z Rosja i co?

A do polski Ukraińców ktoś siła wwoził? Xd

Człowieku wiem ze w twojej głowie Niemcy zawsze najlepsze a Polska zawsze do dupy, ale ja nawet
@CytrynowySorbet: w ogóle beka bo ten twój argument ‚Niemcy Przyjęli tyle uchodźców co my’ był w kontekście tego ze dane OPa w ogóle żadnej pomocy huminaternej z polski nie uwzględniają w co powątpiewam
@PDCCH: Poza Iris-T i Marsami niczego specjalnego tam nie ma. Gepardy to stara broń, która znalazła drugie życie w rozwalaniu dronów. Nasze czołgi i kraby weszły do walki w kluczowym momencie.
@konradpra: grafika zrobiona przez nikomu nieznanego studenta, bez podania źródła danych ani metodologii (już były grafiki pokazujące niemiecką pomoc, które były de-facto oświadczeniami o pomocy, z której Niemcy się następnie wycofywały pod banalnym powodem).

wykop mówi:
- legitne źródło
- Niemcy > Polska
- hurr durr wiadomo, że dajo pod stołem tylko nie mówio

xD z was
elita internetu jprdl
Pobierz dplus2 - @konradpra: grafika zrobiona przez nikomu nieznanego studenta, bez podania ź...
źródło: Screenshot 2023-01-31 at 15.26.29