Wpis z mikrobloga

Gościu do mnie napisał do mnie że mnie kocha , a widział mnie 3 razy w życiu XD przyjechał do mojego miasta, serio myślałam żeby mnie odwiedzic. Bez poprzedniego uprzedzenia mnie. Ogólnie pokazałam mu miasto, zrobiliśmy rajd po restauracjach, a po dwóch dniach piszę że mnie kocha, lol. Starszy o 11 lat. Ciągle gadał o żonie i dziecku. Miał możliwość wyjechać do Anglii do jakiejś koleżanki z dziecckeim ale zrezygnował. Ogólnie czuję się tak dziwnie, bo widać, że koleś ostro zdesperowany.
#zwiazki #gownowpis #damskiprzegryw
  • 23
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: Chyba młoda jesteś co? Życie może Cię kiedyś nauczy (albo nie) czym jest pokora wobec uczuć i pragnień ludzi których spotykasz w życiu, że każdy ma do nich prawo. Każdy ma prawo marzyć i każdy ma prawo po te marzenia sięgać tak długo jeśli nie rani przy tym innego człowieka. Pisząc taki wpis wyśmiewasz marzenia tego człowieka publicznie i pokazujesz, że nie akceptujesz tej delikatnej i ludzkiej strony, zamieniasz jego
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: każdy gość wyrywający 10 lat młodszą dupę takie coś odwala xD a już desperat z żoną i dzieckiem to w ogóle śmieszne że ci nie szkoda czasu, widzisz ile warte są jego wyznania xD
  • Odpowiedz