Wpis z mikrobloga

Oddanie więcej niż 2-4 samolotów F16 to będzie działanie na szkodę kraju. Niedlugo oddadza im PL żołnierzy


@Dorodny_Wieprz: Chyba chciałeś ruska onuco powiedzieć że jak zostawimy do obrony Polski więcej niż 2-4 samoloty F-16 to będzie działanie na szkodę państwa. Moim zdaniem powinniśmy rozwiązać siły zbrojne a cały sprzęt wysłać na Ukrainę. Nas mogłoby bronić Nato i Ukraina w razie czego. xD
@Dorodny_Wieprz:

"Oddanie więcej niż 2-4 samolotów F16"


Myślę, że jeżeli już, to właśnie o takiej ilości mówimy i bliżej 2 niż 4. Vateusz memlał coś o "koordynacji państw NATO", więc pewnie każdy da po 2-4 samoloty i jedynie USA trochę więcej. Patrząc po dzisiejszej defekacji ruskich na tagu to mocno ich zaboli nawet taka ilość F16.
@Koniasz: Za miarę tego jak zryte ukrofilskie łby się wypowiadają na wykopie niech poświadczy to, że nie zauważyłem ironii w Twoim komentarzu. Któryś z tych przygłupów mógłby to napisać i dostałby kilkaset plusów. Na całe szczęście tylko tu jest taka oderwana od rzeczywistości klika, wystarczy porozmawiać z normalnymi ludźmi, by zauważyć jak przez ten rok zmieniły się nastroje co do naszych czerwono-czarnych sąsiadów
Na całe szczęście tylko tu jest taka oderwana od rzeczywistości klika, wystarczy porozmawiać z normalnymi ludźmi, by zauważyć jak przez ten rok zmieniły się nastroje co do naszych czerwono-czarnych sąsiadów


@Stallion45: nie wiem czy wiesz ale osoba z którą rozmawiasz jeszcze nie tak dawno chciała oddać wszystkie t72 Ukrainie a ciała zabitych separatystów wrzucać na rosyjską granicę, wzywała też NATO aby wbiło w Donbas lać ruskich wzorem interwencji w Jugosławii