Wpis z mikrobloga

bo przecież Ukraińcom się wszystko należy


@Basiura89: Walczą z naszym najstarszym i największym wrogiem w historii, myślę że jak Polska wyśle małą eskadrę to to otworzy drzwi na dostawy z zachodu tak jak czołgi i patrioty.
Jak nie Polska, to kto to zrobi?
Trzeba ubić ziemie i przygotować ścieżke pod dalsze dostawy.
  • Odpowiedz
Oddanie więcej niż 2-4 samolotów F16 to będzie działanie na szkodę kraju. Niedlugo oddadza im PL żołnierzy


@Dorodny_Wieprz: Chyba chciałeś ruska onuco powiedzieć że jak zostawimy do obrony Polski więcej niż 2-4 samoloty F-16 to będzie działanie na szkodę państwa. Moim zdaniem powinniśmy rozwiązać siły zbrojne a cały sprzęt wysłać na Ukrainę. Nas mogłoby bronić Nato i Ukraina w razie czego. xD
  • Odpowiedz
@Basiura89: mam w dupie co myślą ukraińskie trolle (skrajne) na tym tagu ale swoją opinie wyrażę bo jestem pewien ze sentyment na pewne sprawy jest badany na zlecenie PL rzadu. Są pewne limity pomocy. Polak oddałby najlepiej wszystko i sam został z niczym, nie zabezpieczając w ogóle swojego interesu.
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz:

"Oddanie więcej niż 2-4 samolotów F16"


Myślę, że jeżeli już, to właśnie o takiej ilości mówimy i bliżej 2 niż 4. Vateusz memlał coś o "koordynacji państw NATO", więc pewnie każdy da po 2-4 samoloty i jedynie USA trochę więcej. Patrząc po dzisiejszej defekacji ruskich na tagu to mocno ich zaboli nawet taka ilość F16.
  • Odpowiedz
@Koniasz: Za miarę tego jak zryte ukrofilskie łby się wypowiadają na wykopie niech poświadczy to, że nie zauważyłem ironii w Twoim komentarzu. Któryś z tych przygłupów mógłby to napisać i dostałby kilkaset plusów. Na całe szczęście tylko tu jest taka oderwana od rzeczywistości klika, wystarczy porozmawiać z normalnymi ludźmi, by zauważyć jak przez ten rok zmieniły się nastroje co do naszych czerwono-czarnych sąsiadów
  • Odpowiedz
Na całe szczęście tylko tu jest taka oderwana od rzeczywistości klika, wystarczy porozmawiać z normalnymi ludźmi, by zauważyć jak przez ten rok zmieniły się nastroje co do naszych czerwono-czarnych sąsiadów


@Stallion45: nie wiem czy wiesz ale osoba z którą rozmawiasz jeszcze nie tak dawno chciała oddać wszystkie t72 Ukrainie a ciała zabitych separatystów wrzucać na rosyjską granicę, wzywała też NATO aby wbiło w Donbas lać ruskich wzorem interwencji w Jugosławii
  • Odpowiedz