Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

Większości onuc z wykopu gdy widzą taki samochód na Ukrainskich blachach w Warszawie - To skacze im gul po prostu to typy zazdrośników.

Zazdrość – uczucie pojawiające się w sytuacji frustracji, gdy znany jest obiekt zaspokajający potrzebę i osoba posiadająca ten obiekt. Uważana zazwyczaj za uczucie negatywne.
Bobito - #ukraina #wojna #rosja

Większości onuc z wykopu gdy widzą taki samochód na ...

źródło: z28172026Q,Przejscie-graniczne-w-Medycy--Ukraincy-wygrazaja-k

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bobito: A to tak nie jest wszedzie? Gdy jezdziłem w niemczech jeszcze na polskich blachach autem klasy premium to miałem w przeciagu 2 lat z 10 kontroli policyjnych. Od Zollu po zwykłych krawęzników. Z czego to sie brało? Bo były jakies naleciałości ze polak złodziej lub coś przemyca. Niemców tez t---k boli jak masz auto na polskich blachach.
  • Odpowiedz
@Bobito
Bo większość Panów z Ukrainy wożący się takimi samochodami to cwaniacy i łapówkarze którzy rozkradali kraj, a jak wiadomo poziom korupcji na Ukrainie jest ogromny i ogromne też są dysproporcje pomiędzy biernymi i bogatymi. Nie, gul mi nie skacze na widok takich samochodów.
  • Odpowiedz
Zazdroszczą najbardziej ukraińcy których nie stać na taki samochód i na przekupienie pograniczników. Muszą przez to ginąc na froncie...
  • Odpowiedz
@Bobito: kto niby zazdrości?

I nie wiem który to mercedes jak s klasa to kosztuje teraz w podstawie z pół bańki, w kraju który jest drugi najbiedniejszy w Europie i minimalna to niecały tysiąc złotych brutto. Wiec wiadomo ze jest duże prawdopodobieństwo ze Ukrainiec w takim aucie może mieć powiązania z oligarchami chociażby. Bo chyba nie wierzysz w historie od pucybuta do milionera po transformacji w Kijowie? XD gdzie gospodarka sukcesywnie stanęła a właściwie się kurczy od 30 lat u nich

Pewnie zaraz się dowiem ze zełeński to onuca bo walczy z oligarchia i korupcja we własnym rządzie wśród polityków, gdyby wchodził na wykop to dowiedziałby się ze jest
  • Odpowiedz