Wpis z mikrobloga

Zostałem zaproszony na ślub który odbędzie się w czerwcu. Pierwszy raz w życiu będę na ślubie w wieku 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy każdy tam zazwyczaj tańczy?? Czy można grzać dupę nie będąc dziwakiem? Na pogrzebach się nie tańczy, wiem bo byłem sam na kilku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na ślubie nigdy nie byłem i nie znam zwyczajów.

Słyszałem o czymś takim jak "osoba towarzysząca", w moim przypadku będą to moi bracia pewnie, bo żadnej dziewczyny i tak nie znajdę.
Wiem, że mam kupę czasu, ale jak generalnie wygląda ślub? W sensie, ta impreza po tej całej ceremonii szatańskiej w kościele. Czy jako
#przegryw mam się tam czego obawiać?

#tinder #rozowepaski
  • 31
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: W Polsce jest taka mentalność, że jeśli facet (a co dopiero około 30) przychodzi sam na wesele to jest przegrywem. Najprawdopodobniej czeka Cię wrzucenie w kopertkę kilkuset zł, najedzenie się, wypicie kilku kieliszków wódki i tańce ze starą ciotką, której mąż ledwo siedzi już przy stole.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: można grzać dupsko, czemu nie? Jak spytają czemu nie tańczysz to powiedz że nie i #!$%@? bo nie lubisz, chyba ze lubisz. I tak jak sie ciotki #!$%@?ą i zobaczą że tak siedzisz to jakaś cie pwno wezmie do tanca jednego. I przygotuj sie na siedzenie i chlanie z Typical polish wujek, the wesele enjoyer.
  • Odpowiedz
W Polsce jest taka mentalność, że jeśli facet (a co dopiero około 30) przychodzi sam na wesele to jest przegrywem


@CloudSpanner: XD No to ten....( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? przeznaczenie, klątwa. Przegrywizm idzie za mną całe życie i chyba nie odpuści.

I tak jak sie ciotki #!$%@?ą i zobaczą że tak siedzisz to jakaś cie pwno wezmie do tanca jednego


@CebulowyKrul: #!$%@?, nie idę na żadne
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Musiałem ja zabawiać na początku i poszedłem z nią tylko dlatego bo myślałem że pójście samemu to "przegryw". Do tego widać że jej zależało i chciałaby się związać ale była dla mnie 5/10 także praktycznie nie odezwałem się po weselu.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: nawet jako gówniak? :o

Ale tak jak mówię, wesela są słabe, nudne, drogie i za długie.
Z plusów to:
- można się #!$%@? jak stróż w boże ciało
- całkiem smaczne darmowe driny
- rosołek
- jak idziesz z odpowiednią osobą to można nawet poruchać
  • Odpowiedz
nawet jako gówniak? :o


@kocham_wykopka: no jakoś tak wyszło

- jak idziesz z odpowiednią osobą to można nawet poruchać


@kocham_wykopka: No to już odpada w moim przypadku ( ͠° °)

Ja tam idę z myślą, żeby się trochę rozerwać, w końcu w całym swoim życiu byłem tylko na kilku imprezach. Zjeść coś, wypić i tyle.
  • Odpowiedz