Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #kredythipoteczny

rozumiem, że tag jest mocno pro-spadkowy, symetryści jak ja xD średnio pasują do folkloru, a takie osobniki jak @pastaowujkufoliarzu to wrogi element ;)
ale czemu to znalezisko o lawinowych nadpłatach kredytów nie weszło na główną to nie wiem :)
wykop pasty

przecież to same dobre informacje, wasi sąsiedzi czy koledzy z pracy okazali się rozsądni, świadomi sytuacji i nie #!$%@? hajsu na sushi :)
trzeba się cieszyć z dobrych informacji a wy Polacy jak zawsze w #!$%@? smutni i bezkrytyczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
żadna czerwonka typu mookie, pasti czy mick nie wykopała, cud że chociaż nie zakopali ;)
mający najwięcej ostatnio do powiedzenia grzyb też nie :) itd
  • 8
@DildoShwaggins: tacy @pastibox czy @mickpl w poprzednim roku bardzo ochoczo kibicowali wzrostom stóp procentowych a kredytobiorcom żeby spadli z rowerka (do tej pory życzą), by potem ze swoich podatków opłacać im pomoc w spłacie tych kredytów. Ogólnie nie dociera do mnie takie podejście
@DildoShwaggins: to dobrze dla nich jeśli uporali się z kredytami. Jednak ile na koniec wyjdą ich koszty tych mieszkań? To dramat uwzględniając koszty materiałów, remontów, podatki od wszystkiego, opłaty, odsetki. O inflacji, nawet bez kredytów, uderzającej w poziom życia nawet nie wspomnę.

Generalnie to Polaków wyruchano tak, że aż boli patrzeć. Tu chyba jakaś komisja śledcza powinna zacząć to badac.