Wpis z mikrobloga

Ciągle tylko kary, nakazy zakazy. Nie sprzedaż mieszkania, nie wjedziesz samochodem do miasta, zakaz użycia kamery, telefonu, zakaz płacenia gotówką, zakaz latania samolotami, miasta 15minutowe, nakaz jedzenia robaków, kara za brak szczepienia. Co się dzieje??? Zakaz życia dla normalnych ludzi???????
#pytaniedoeksperta #pytanie
Pobierz PIAN--A_A--KTYWNA - Ciągle tylko kary, nakazy zakazy. Nie sprzedaż mieszkania, nie wj...
źródło: 512JtHKxFQL._AC_UF894,1000_QL80_
  • 179
Zakaz życia dla normalnych ludzi???????


@PIAN--A_A--KTYWNA: w zasadzie, to tak. za jakiś czas (już bliżej niż dalej), albo pójdziesz na ich warunki, albo się ciebie pozbędą. To jak dyskryminowali ludzi którzy nie chcieli się szczepić to tylko przygotowywanie nas pod to, że osoba która nie zgadza się na ich warunki jest niegodna zaufania i pewnie knuje coś złego. Już niedługo, po wprowadzeniu dochodu podstawowego, jak się nie będziesz godził na ich
Pobierz milliebobbybrown666 - >Zakaz życia dla normalnych ludzi???????

@PIAN--A_A--KTYWNA: w...
źródło: 60e928124ee3e4cf3c9823cd1115e560cc489b0a39ed74aba72bdaf37b75c5e8_1
Ciągle tylko kary, nakazy zakazy. Nie sprzedaż mieszkania, nie wjedziesz samochodem do miasta, zakaz użycia kamery, telefonu, zakaz płacenia gotówką, zakaz latania samolotami, miasta 15minutowe, nakaz jedzenia robaków, kara za brak szczepienia. Co się dzieje??? Zakaz życia dla normalnych ludzi???????


@PIAN--A_A--KTYWNA:

Nie sprzedaż mieszkania,

Kto Ci zakazuje?

nie wjedziesz samochodem do miasta

Kto Ci zakazuje?

zakaz użycia kamery, telefonu

Kto Ci zakazuje?

zakaz płacenia gotówką

Kto Ci zakazuje? xD

zakaz latania
W swoim zyciu zjadles nie jedna rzecz w ktorej byl czerwony barwnik, ktory sie robi zazwyczaj właśnie z owadów.

Tylko poprostu o tym nie wiesz to Ci cale zycie nie przedzkadzalo, ze #!$%@? robaki.


@Duszqable: ale stary, tu nie chodzi o to czy ktoś jadł robaki czy nie a o to, że jedzenie mięsa wieprzowiny czy wołowiny będzie w przyszłości tak reglamentowane, że wrócimy do czasów, w których będzie dostępne tylko
ale dlaczego niby nie możesz sprzedać mieszkania?


@mwmichal: w Polsce do 5 lat po kupnie nie możesz sprzedać mieszkania. No chyba, że chcesz zapłacić 20% dodatkowego podatku.
w Polsce do 5 lat po kupnie nie możesz sprzedać mieszkania. No chyba, że chcesz zapłacić 20% dodatkowego podatku.


@brednyk: no i chyba dobrze? Bo skoro kupujesz i sprzedajesz od razu to znaczy, że robisz to w celu dochodowym a nie w celu mieszkania xD? To co nagle od sprzedazy mieszkań nie liczymy podatku dochodowego i czynimy je jeszcze droższymi xD? Coś tak podstawowego jak mieszkanie nie powinno być podstawą całej
@Xtreme2007: O, zerojedynkowy jaskiniowiec :3 A to koniom ścierały się hamulce/opony a dodatkowo spalały szkodliwe paliwa?

@666Krzysiek666: ale bym ci w ryj nacharał szkodniku pasożycie społeczeństwa tfu

@FotDK: jakiś przykład, czy powielasz bzdury jutubowych doktorów habilitowanych?
szczepionki działają, maseczki obniżają transmisję. coś jeszcze?

@rolnik_wykopowy: najwyraźniej nie chodzi tu o koszt oraz uciążliwość. a porównania widać nie zrozumiałeś.
@Cilthal
no popatrz, a ja jeszcze galowego nie widziałem. za to wszędzie są elektroniczne, które często błędnie pokazują, nie działają kiedy są najbardziej potrzebne itp.
zresztą termometr rtęciowy nie jest szkodliwy, tak samo jak bateria. Jeśli pęknie lub zostanie wyrzucony do zmieszanych to dopiero robi się niebezpieczny. my mamy jeden termometr rtęciowy od prawdopodobnie ponad dwudziestu lat i nic się z nim nie dzieje. w tym czasie mieliśmy też prawdopodobnie kilkanaście elektronicznych.
@brednyk: dyskusje tutaj na nowej wersji wypoku są prowadzone jak z ułomnymi xD

Jeden mi pisze, że jestem hipokrytą, bo mieszkam w mieście piętnastominutowym, a jednak lubię jechać na wakacje albo na działkę do lasu xD Co za paradoks, że głodny #!$%@? ze smakiem melona, ale uchyli się kiedy rzucisz mu w ryj arbuzem xD

Drugi mi pisze, że przecież nie wszyscy tak mieszkają. No wiem, biedni są, dlatego powinno budować