Wpis z mikrobloga

Ciągle tylko kary, nakazy zakazy. Nie sprzedaż mieszkania, nie wjedziesz samochodem do miasta, zakaz użycia kamery, telefonu, zakaz płacenia gotówką, zakaz latania samolotami, miasta 15minutowe, nakaz jedzenia robaków, kara za brak szczepienia. Co się dzieje??? Zakaz życia dla normalnych ludzi???????
#pytaniedoeksperta #pytanie
Pobierz PIAN--A_A--KTYWNA - Ciągle tylko kary, nakazy zakazy. Nie sprzedaż mieszkania, nie wj...
źródło: 512JtHKxFQL._AC_UF894,1000_QL80_
  • 179
Zakaz życia dla normalnych ludzi???????


@PIAN--A_A--KTYWNA: Normalny = taki jak ja, wiadomo XD Chyba mózg by Ci się spalił, gdybyś w końcu dostrzegł, że nie jesteś ostoją normalności, a zbiorem pewnych poglądów i przyzwyczajeń, a normalność nie istnieje. Każdy może sobie definiować ją na swój sposób. To, że coś jest powszechne, nie znaczy z góry, że jest dobre.
15 minutowe miasto skończy jak każda utopijna pozytywna idea, albo na karykaturalnej wersji uprzykrzając życie w nieprzystosowanych do niej miastach albo na śmietniku historii.


@crespo: Ciekawe, bo osiedla w PRLu właśnie tak projektowano i jak się okazuje po latach testów - są wygodne i usprawniają życie. I jest to jeden z niewielu niepodważalnych pozytywów tego ustroju
Pomieszkaj trochę w "nowej" okolicy. Czasami infrastruktura się wytworzy naturalnie po kilku latach, zapełniając się
@PIAN--A_A--KTYWNA: zawsze to tak wyglądało, tylko przez ostatnie 50 lat się tak system pozmieniał, że coraz więcej przeciętniaków chce coraz więcej od życia - jeden powie, że to cywilizacyjny rozwój, a inny powie że wszystko ma swoje granice i musimy iść w kierunku "zrównoważonego rozwoju" tj. zakaz lotów międzykontynentalnych, zakaz posiadania auta, zakaz spożywania mięsa i tak dalej
To nie jest zakaz wjazdu do miast. Nie rób ku#wy z logiki. Z resztą wypychanie ruchu kołowego z centrów miast trwa od dziesięcioleci i przynosi pozytywne skutki.


@missioncritical: To ty nie rób #!$%@? z logiki
To jest ograniczenie wolności według mnie. Zaraz pewnie wyskoczysz z argumentami typu, miasto dla mieszkańców, ale mam to w piździe bo to bzdury w które wierzysz. JA JESTEM MIESZKAŃCEM MIASTA i jak będę chciał to powinienem
@CREATE_USER:

JA JESTEM MIESZKAŃCEM MIASTA i jak będę chciał to powinienem bez problemu podjechać pod SWOJE mieszkanie SWOIM autem, nawet jeśli będzie ono miało 50 lat #!$%@? mać.

Zapomniałeś dodać: I będę palił w piecu plastikowymi butelkami i śmieciami.

Zakazy aut spalinowych wprowadzają do ścisłego centrum miast. I uprzedzając - nie dotyczy on ludzi mieszkających w tym ścisłym centrum.
@Ranger:

@BeatboxRocker: utrata wolności, że nie potrzebujesz auta, żeby zrobić zakupy, iść do lekarza, zaprowadzić kaszojada do przedszkola, iść pobiegać, albo pohamakować się w parku? XD Mieszkam właśnie w takim miejscu, gdzie wszystko to mam w zasięgu nóg - również dzielnicę, gdzie mogę iść zalać ryja, albo coś dobrze zjeść. To jeden z powodów, dla których boję obawiam się kupna domu na jakimś zadupiu, gdzie absolutnie wszędzie będę musiał jeździć
Pobierz alteron - @Ranger: 
@BeatboxRocker: utrata wolności, że nie potrzebujesz auta, żeby z...
źródło: Przechwytywanie
To ty nie rób #!$%@? z logiki

To jest ograniczenie wolności według mnie. Zaraz pewnie wyskoczysz z argumentami typu, miasto dla mieszkańców, ale mam to w piździe bo to bzdury w które wierzysz. JA JESTEM MIESZKAŃCEM MIASTA i jak będę chciał to powinienem bez problemu podjechać pod SWOJE mieszkanie SWOIM autem, nawet jeśli będzie ono miało 50 lat #!$%@? mać. #!$%@? w dupe takim miejskim aktywisto deiblom jak ty. Przez takie durne
to zajebiście, to zjedz sobie suszone robaki na deser po tym jogurcie, robaku pańszczyźniany


@pomywacz: powiedział chłop co na co dzień je parówki z mechanicznie oddzielonego mięsa, wędliny wędzone chemicznie i pożera pewnie ogromne ilości cukru w napojach i jedzeniu.

Co za różnica czy w mące będzie dodatek pochodzenia owadziego? Jak będzie smakować tak samo, to co to zmienia? Spokojnie, nikt Ci nie będzie kazał jeść całej mrówki, tak jak w
I uprzedzając - nie dotyczy on ludzi mieszkających w tym ścisłym centrum.

Zakazy aut spalinowych wprowadzają do ścisłego centrum miast.


@Smol_PP: chyba mieszkamy w innych miastach w których to wprowadzają.