Wpis z mikrobloga

Zakaz życia dla normalnych ludzi???????


@PIAN--A_A--KTYWNA: Normalny = taki jak ja, wiadomo XD Chyba mózg by Ci się spalił, gdybyś w końcu dostrzegł, że nie jesteś ostoją normalności, a zbiorem pewnych poglądów i przyzwyczajeń, a normalność nie istnieje. Każdy może sobie definiować ją na swój sposób. To, że coś jest powszechne, nie znaczy z góry, że jest dobre.
  • Odpowiedz
15 minutowe miasto skończy jak każda utopijna pozytywna idea, albo na karykaturalnej wersji uprzykrzając życie w nieprzystosowanych do niej miastach albo na śmietniku historii.


@crespo: Ciekawe, bo osiedla w PRLu właśnie tak projektowano i jak się okazuje po latach testów - są wygodne i usprawniają życie. I jest to jeden z niewielu niepodważalnych pozytywów tego ustroju
Pomieszkaj trochę w "nowej" okolicy. Czasami infrastruktura się wytworzy naturalnie po kilku latach, zapełniając się
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: zawsze to tak wyglądało, tylko przez ostatnie 50 lat się tak system pozmieniał, że coraz więcej przeciętniaków chce coraz więcej od życia - jeden powie, że to cywilizacyjny rozwój, a inny powie że wszystko ma swoje granice i musimy iść w kierunku "zrównoważonego rozwoju" tj. zakaz lotów międzykontynentalnych, zakaz posiadania auta, zakaz spożywania mięsa i tak dalej
  • Odpowiedz
To nie jest zakaz wjazdu do miast. Nie rób ku#wy z logiki. Z resztą wypychanie ruchu kołowego z centrów miast trwa od dziesięcioleci i przynosi pozytywne skutki.


@missioncritical: To ty nie rób #!$%@? z logiki
To jest ograniczenie wolności według mnie. Zaraz pewnie wyskoczysz z argumentami typu, miasto dla mieszkańców, ale mam to w piździe bo to bzdury w które wierzysz. JA JESTEM MIESZKAŃCEM MIASTA i jak będę chciał to powinienem
  • Odpowiedz
ale tu szura XDDDD


@SmakoszKotow: Wykopu od czasu pandemii zwyczajnie nie da się przeglądać, ilość szurskich teorii z dupy poprzekręcanych dziesięć razy aby trafić pod pasującą tezę jest niczym ocean gówna. Obecnie uczepili się jedzenia robaków więc jeden debil za drugim papuguje.
L3gion - >ale tu szura XDDDD

@SmakoszKotow: Wykopu od czasu pandemii zwyczajnie nie ...

źródło: spierdolenie

Pobierz
  • Odpowiedz
@CREATE_USER:

JA JESTEM MIESZKAŃCEM MIASTA i jak będę chciał to powinienem bez problemu podjechać pod SWOJE mieszkanie SWOIM autem, nawet jeśli będzie ono miało 50 lat #!$%@? mać.

Zapomniałeś dodać: I będę palił w piecu plastikowymi butelkami i śmieciami.

Zakazy aut spalinowych wprowadzają do ścisłego centrum miast. I uprzedzając - nie dotyczy on ludzi mieszkających w tym ścisłym centrum.
  • Odpowiedz
@Ranger:

@BeatboxRocker: utrata wolności, że nie potrzebujesz auta, żeby zrobić zakupy, iść do lekarza, zaprowadzić kaszojada do przedszkola, iść pobiegać, albo pohamakować się w parku? XD Mieszkam właśnie w takim miejscu, gdzie wszystko to mam w zasięgu nóg - również dzielnicę, gdzie mogę iść zalać ryja, albo coś dobrze zjeść. To jeden z powodów, dla których boję obawiam się kupna domu na jakimś zadupiu, gdzie absolutnie wszędzie będę musiał jeździć
alteron - @Ranger: 
@BeatboxRocker: utrata wolności, że nie potrzebujesz auta, żeby z...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
To ty nie rób #!$%@? z logiki

To jest ograniczenie wolności według mnie. Zaraz pewnie wyskoczysz z argumentami typu, miasto dla mieszkańców, ale mam to w piździe bo to bzdury w które wierzysz. JA JESTEM MIESZKAŃCEM MIASTA i jak będę chciał to powinienem bez problemu podjechać pod SWOJE mieszkanie SWOIM autem, nawet jeśli będzie ono miało 50 lat #!$%@? mać. #!$%@? w dupe takim miejskim aktywisto deiblom jak ty. Przez takie durne
  • Odpowiedz
to zajebiście, to zjedz sobie suszone robaki na deser po tym jogurcie, robaku pańszczyźniany


@pomywacz: powiedział chłop co na co dzień je parówki z mechanicznie oddzielonego mięsa, wędliny wędzone chemicznie i pożera pewnie ogromne ilości cukru w napojach i jedzeniu.

Co za różnica czy w mące będzie dodatek pochodzenia owadziego? Jak będzie smakować tak samo, to co to zmienia? Spokojnie, nikt Ci nie będzie kazał jeść całej mrówki, tak jak w
  • Odpowiedz
I uprzedzając - nie dotyczy on ludzi mieszkających w tym ścisłym centrum.

Zakazy aut spalinowych wprowadzają do ścisłego centrum miast.


@Smol_PP: chyba mieszkamy w innych miastach w których to wprowadzają.
  • Odpowiedz