Wpis z mikrobloga

Ciągle tylko kary, nakazy zakazy. Nie sprzedaż mieszkania, nie wjedziesz samochodem do miasta, zakaz użycia kamery, telefonu, zakaz płacenia gotówką, zakaz latania samolotami, miasta 15minutowe, nakaz jedzenia robaków, kara za brak szczepienia. Co się dzieje??? Zakaz życia dla normalnych ludzi???????
#pytaniedoeksperta #pytanie
Pobierz PIAN--A_A--KTYWNA - Ciągle tylko kary, nakazy zakazy. Nie sprzedaż mieszkania, nie wj...
źródło: 512JtHKxFQL._AC_UF894,1000_QL80_
  • 179
@missioncritical: chwilę temu chcieli sobie dać dostęp do twoich maili i wiadomości z komunikatorów ale iksssdedede szuria szuria ja #!$%@? jacy wy tępi jesteście to jest #!$%@?. Oni wprost mówią już o nwo, schwab oficjalnie przed kamerami #!$%@? bo ludzie się nie przestraszyli aż tak covidem powiedział, że stara normalność już nigdy nie wróci i żebyśmy to zaakceptowali ale wy się #!$%@? śmiać bedziecie. Bydłem na rzeź jesteście i tyle.
le po co kopać dołki pod bardzo pozytywną ideą "15-minutowych miast" przykładem Oxfordu? Oni tam odjebują jakieś getto i wycierają sobie gębę przyczepiając się do koncepcji 15-minutowej.


@Tylko_na_chwilke: Maseczki swego czasu też złych skojarzeń nie budziły do czasu aż zamordyści budujący nam NWO nie zrobili z tego symbolu terroru covidiańskiego i jasnego wyróżnika kto rządzi a kto jest zwykłym NPCem do gnojenia. Więc nie płaczkuj wykopku że ci 15 minutowe miasta
Pobierz Masson - >le po co kopać dołki pod bardzo pozytywną ideą "15-minutowych miast" przykł...
źródło: 000G7H8K1F0OJLGF-C122-F4
@BeatboxRocker:

Dostaniesz mandat jak przejedziesz przez bramki w okreslonych godzinach i nie masz pozwolenia

Po to by używać innych dróg. To zostało zrobione by zapobiegać zakorkowaniu dróg kiedy. Nadal możesz dojechać tam gdzie chcesz. Ludzie notorycznie wbijali się przez miasto zamiast używać obwodnicy.

"The traffic filters work in exactly the same way as the existing traffic cameras in High Street, and are widely used in cities across the UK to manage
chwilę temu chcieli sobie dać dostęp do twoich maili i wiadomości z komunikatorów ale iksssdedede szuria szuria ja #!$%@? jacy wy tępi jesteście to jest #!$%@?.


@WinterLinn: no i mają ten dostęp? Nie mają. I do treści moich wiadomości nigdy nie będą mieli.

Oni wprost mówią już o nwo, schwab oficjalnie przed kamerami #!$%@? bo ludzie się nie przestraszyli aż tak covidem powiedział, że stara normalność już nigdy nie wróci i
@ajuto00: () Wierzysz w te bzdury? Oglądasz film kolesia, który nigdy nie była w Chinach podczas pandemii? Zacznij oglądać filmy ludzi, którzy na co dzień tam mieszkają. Jak na jakimś osiedlu znajdzie się chory to zamykają całe osiedle i wszystkich od razu testują. Jak wyjdzie ok to masz zielony certyfikat na 2 dni i możesz wszędzie chodzić. Wymaz biorą tylko z buzi (nie wkładają patyczków do nosa).
@molksiazkowy1111: Twierdzisz, że twardy lockdown w Szanghaju to fikcja? Oglądałem choćby relacje Weroniki Truszczyńskiej i potwierdza to, co mówił typ z nagrania. Ale ona pewnie też należy do spisku oczerniającego chińską republikę ludową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak na jakimś osiedlu znajdzie się chory to zamykają całe osiedle


aha, no to spoko, nie ma problemu xd
@ajuto00: Przeczytaj co napisałem. Zamykają całe osiedle aż przetestują wszystkich mieszkańców tego osiedla. Robią to w kilka godz. Po 4-5 godz. masz już certyfikat. Wierzysz babie, która ma niebieskie i różowe włosy? Przecież wygląda na niezrównoważoną psychicznie. Przez swoje głupoty chce wypromować swoją książkę. Wiele osób mówiło (polaków co mieszkają w chinach), że ona opowiada bzdury. Zaraz pewnie wyskoczysz o protestach w chinach.
3/4 tych "protestujących" to osoby, które nagrywały te