Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ostatecznie uznałem, że zwierzątko yebcy i odstrzeleńcy z futrem zamiast mózgów co tak kochaja zwierzaczki, że ludzi by za nich mordowali - to są jednak jeszcze wieksi debile idioci i podludzie niż foliarze.
Pierwsze była akcja, że znaleźli psa zakopanego żywcem, wiec zwierzątkowi fanatycy hurdurrr z widłami : "powiesić właścicieli za ja.ja, ukamienować . mają cierpięc 3x bardziej niż to zwierzę."

teraz okazało się, że glupu pies wpadł w grząskie bagno i utonął w nim.
Co robią zwierzątkowi pajace ?
przepraszają ?
alez skąd !

te matoly dalej drążą jakby tu ukarać niewinnych właścicieli i doszukują się w trupie chorob na które chorował pies, żeby wykazać zaniedbanie.

Powiedzieć, że człowiek człowiekowi zawsze wilkiem, to w przypadku tych zyebów małe niedopowiedzenie.

wypier*** ciule do lasu mieszkać ze zwierzętami, najlepiej z gołymi fujarami i przestać korzystać z dokonań cywilizacji jak tak nią gardzicie.
HAAAAAATFUUUUU

#zwierzeta #polska #bekazpodludzi #zwierzatkadobreludziezue #ewolucja #cywilizacja #debile #idioci #afera #psy #ludzie #ziemia #fauna
KwantWykopu - Dzisiaj ostatecznie uznałem, że zwierzątko yebcy i odstrzeleńcy z futre...

źródło: temp_file.png8136017502833147622

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@KwantWykopu: w społeczeństwie jest jakaś liczba kretynów, i w zależności od zewnętrznych czynników przyczepiają się do jakiejś idei ośmieszając ją i doprowadzając do skrajności. Turboweganie, turbomięsożercy, turboprawaki, turbolewaki itd.
  • Odpowiedz
@KwantWykopu: a tak swoja droga, jak sie ma psa to trzeba placic podatek - na co on niby jest? Na sprzatanie chodnikow, bo ludzie nie sprzataja po nich? To czemu chodniki dalej sa osrane, i czemu kasa na to nie idzie z mandatow, tylko z mojego psa ktory do chodnika nawet nie dojdzie bo gmina nie kwapila sie postawic takowego w okolicy?

Jak miasto chce byc czyste to niech wysle patrole
  • Odpowiedz