Wpis z mikrobloga

To jest rel pic w hooj.
Z perspektywy człowieka który w swoje 35lat życia miał okazję przezyć zarówno kilka nastoletnich, potężnych i wyrywających z trampek, niczym dobry mefedron, szaleńczych, lecz niestabilnych miłości. Jak i kilka tych bardziej stonowanych, aż do tej jednej jedynej, mocnej i trwałej wobec problemów niczym grań wobec wiatru.

Parafrazując klasyka, jedno mogę powiedzieć:

"Gdybym nawet kochał niezliczoną ilość razy lecz tak jak kocha sie po 30tce, a choć jednej czystej euforycznej, nastoletniej miłości bym nie znał - byłbym jak miedź brzęczący albo cymbał brzmiący"

#przemyslenia #takaprawda #milosc #zwiazki #przegryw #redpill #blackpill #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja
Pobierz KwantWykopu - To jest rel pic w hooj.
Z perspektywy człowieka który w swoje 35lat życ...
źródło: temp_file.png4323882793576298780
  • 12
@KwantWykopu: w wieku nastoletnim miałem różne przeboje i zauroczenia. Wiele razy się zawiodłem ale to mnie podbudowało w kolejnych latach. Wszystkie te dziewczyny już mają rodziny ale wiem, że wyryłem im się w pamięci bo znajomi znajomych mi mówią, że wspominają. Ale taką w końcu prawdziwą miłość napotkałem w wieku 20 lat i niby już nie nastoletnie czasy ale jeszcze na granicy. Trwało to wiele lat, kocham ją do dziś i
@Pizang: na kolację zjadłem właśnie szejka białkowego potreningowego. Wcześniej sałatka z tuńczykiem, jajkiem i avocado. Nie miałem czasu na zdjęcia, jutro wrzucę xD
@Bitszkopt
powiedz mi bo widzę, że odpi erdalasz jakiś turbo-zdrowotny szajs licząc pewnie, że dzięki temu dłużej pożyjesz. Na co wy jecie to awokado o potencję chodziło czy co takiego zajebistego ma czego polski ziemniak z pomidorem nie mają ?
@KwantWykopu: akurat nie mam problemu z potencją i nie wiem czy wpływa na to xD. O tak sobie jem bo zaczęło mi smakować (kiedyś nie lubiłem), ma spoko wartości odżywcze i fajnie różnicuje smakowo posiłek.
@Pozytywny_gosc
nie do końca się zgodzę. Inaczej już myślę nic wtedy, wielu rzeczy nie zrobiłbym w tej sposób, albo na takim spontanie jak młode suki lubią. To już by nie było to. Z resztą teraz laski są odstrzelone, emancypacja i gówno w głowie. nie byłbym nawet w stanie się zakochać.
Ale ruchanie jak najbardziej.