Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze widzę?
Teraz wyświetlają się dwa najbardziej plusowane komentarze, lecz jako pierwszy jest najbardziej plusowany, więc odpowiedź na komentarz jest wyżej, niż sam komentarz? xD

Czy osoby tworzące nowy wykop miały kiedykolwiek stycznosc z wykopem i ich użytkownikami, czy to tajna misja i nikt nic nie wiedział? ( )

#wykop #wykop20
  • 54
  • Odpowiedz
ale o ile pamiętam to raz już tak było właśnie w ten sposób, ale ludzi to #!$%@?ło i to cofnęli. Co im się ubzdurało żeby znowu to wprowadzić xD


@KisielRock: Zgadza się, przy jakiejś poprzedniej zmianie dokładnie to samo się stało. Po kilku dniach i uwagach, wrócili do poprzedniej formy.
  • Odpowiedz
kolejna rzecz m.in. po czarnej liście którą chwalą się że naprawili a dalej nie jest tak dobrze jak było wcześniej xD


@matixrr: tylko, że czarnej nie naprawili. Powiadomienia też napisali wczoraj, że naprawili, a #!$%@? prawda, dalej nie działają.
  • Odpowiedz
@Krupier: to napisałem, że czarne nie działają, a powiadomienia we wpisach działają tylko musisz kliknąć dokładnie w napis "Komentarzu": Krupier napisał(a) do Ciebie w Komentarzu do Czy ja dobrze widzę? Teraz wyświetlają się dwa naj...
  • Odpowiedz
Teraz wyświetlają się dwa najbardziej plusowane komentarze


@Kolarzino: no przecież tak chcieliśmy

lecz jako pierwszy jest najbardziej plusowany, więc odpowiedź na komentarz jest wyżej, niż sam komentarz


o tym nie było słowa, więc tak wyszło.
To jest poważny portal, ci ludzie są poważni.

Banda klaunów z klawiaturami.
  • Odpowiedz
@Kolarzino: Faktycznie słabo to wygląda. Niewiele to zmienia bo ja wciąż mam problem z odróżnieniem komentarza od wpisu. Przeglądam w trybie nocnym i wszystko mi się zlewa w jedną ścianę teksu, chyba już się nie przyzwyczaję do nowego wykopu:(
  • Odpowiedz
Czy osoby tworzące nowy wykop miały kiedykolwiek stycznosc z wykopem i ich użytkownikami, czy to tajna misja i nikt nic nie wiedział? ( )


@Kolarzino: sabotaz ruskich słuzb( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz