Wpis z mikrobloga

ale o ile pamiętam to raz już tak było właśnie w ten sposób, ale ludzi to #!$%@?ło i to cofnęli. Co im się ubzdurało żeby znowu to wprowadzić xD


@KisielRock: Zgadza się, przy jakiejś poprzedniej zmianie dokładnie to samo się stało. Po kilku dniach i uwagach, wrócili do poprzedniej formy.
kolejna rzecz m.in. po czarnej liście którą chwalą się że naprawili a dalej nie jest tak dobrze jak było wcześniej xD


@matixrr: tylko, że czarnej nie naprawili. Powiadomienia też napisali wczoraj, że naprawili, a #!$%@? prawda, dalej nie działają.
@Krupier: to napisałem, że czarne nie działają, a powiadomienia we wpisach działają tylko musisz kliknąć dokładnie w napis "Komentarzu": Krupier napisał(a) do Ciebie w Komentarzu do Czy ja dobrze widzę? Teraz wyświetlają się dwa naj...
Teraz wyświetlają się dwa najbardziej plusowane komentarze


@Kolarzino: no przecież tak chcieliśmy

lecz jako pierwszy jest najbardziej plusowany, więc odpowiedź na komentarz jest wyżej, niż sam komentarz


o tym nie było słowa, więc tak wyszło.
To jest poważny portal, ci ludzie są poważni.

Banda klaunów z klawiaturami.
@Kolarzino: Faktycznie słabo to wygląda. Niewiele to zmienia bo ja wciąż mam problem z odróżnieniem komentarza od wpisu. Przeglądam w trybie nocnym i wszystko mi się zlewa w jedną ścianę teksu, chyba już się nie przyzwyczaję do nowego wykopu:(
Czy osoby tworzące nowy wykop miały kiedykolwiek stycznosc z wykopem i ich użytkownikami, czy to tajna misja i nikt nic nie wiedział? ( )


@Kolarzino: sabotaz ruskich słuzb( ͡º ͜ʖ͡º)