Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze widzę?
Teraz wyświetlają się dwa najbardziej plusowane komentarze, lecz jako pierwszy jest najbardziej plusowany, więc odpowiedź na komentarz jest wyżej, niż sam komentarz? xD

Czy osoby tworzące nowy wykop miały kiedykolwiek stycznosc z wykopem i ich użytkownikami, czy to tajna misja i nikt nic nie wiedział? ( )

#wykop #wykop20
  • 54
  • Odpowiedz
@Kolarzino: no tak mniej więcej wygląda praca w IT. Developer kodzi coś, co mu kazał przemądrzały PM zakodzić. Co chwile tylko słyszy "jakie ETA?", a później się okazuje, że jest ujowo, bo "no zapomniałem dopisać tego wymagania do taska".
  • Odpowiedz
Czy osoby tworzące nowy wykop miały kiedykolwiek stycznosc z wykopem i ich użytkownikami, czy to tajna misja i nikt nic nie wiedział?


@Kolarzino: białek uroił sobie, że ficzer "dwa najbardziej plusowane komentarze pod wpisem" to must have, bo wielu z nas tego oczekuje. Coś co MOŻE ma wartość dodaną i jak widać w tym przypadku jest rozwiązaniem po prostu debilnym zostało wprowadzone, a faktyczne rzeczy, które każdy normalny PO/PM dałby na
  • Odpowiedz
@Kolarzino: jest ku***a nawet lepiej :D jak sa np. tylko dwa komentarze to nie pojawia sie przycisk "rozwin" wiec jak sa sortowane? taaaak! po ilosci plusow XD XD XD wiec odpowiedz na komentarz jest na samej gorze, a oryginalnej kolejnsoci nie mozesz wlaczyc. No pieknie. To mi sie podoba. Tak trzymac! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
vogello - @Kolarzino: jest ku***a nawet lepiej :D jak sa np. tylko dwa komentarze to ...

źródło: Zrzut ekranu_20230125_152042

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kolarzino: dziś odkryłem ten feature....potrzebowałem dobrych kilka chwil aby ogarnąć co się odwaliło....ten wykop 2.0 to jakiś eksperyment społeczny albo moderatorzy z najcięższym autyzmem przekwalifikowali się na projektantów IT.
  • Odpowiedz
Czy osoby tworzące nowy wykop miały kiedykolwiek stycznosc z wykopem i ich użytkownikami, czy to tajna misja i nikt nic nie wiedział? ( )

@Kolarzino: Miały i to 15 lat. Robiła to firma Appverk, której prezesem jest ... białek
  • Odpowiedz