Wpis z mikrobloga

Moje konto jest #!$%@? przeklęte,to jest niemożliwe przez 7 lat grania w tą #!$%@?ą grę nie widziałem jeszcze takich małp w drużynie.Każda gra to jest pierdlony stomp,robie elegancko 5-1 na midzie w 6 minucie taba a tam 0-7 olaf na topie i bot 0-8 xD i tak w każdej grze.Autentycznie nigy nie starałem się #!$%@?ć na ludzi z którymi gram bo było to dla mnie śmieszne ale w tym sezonie coś #!$%@? ewidentnie bo nawet Faker coś wspominał że ten sezon to syf i coś z systemem MMR pozmieniali.Moje konto to jeden wielki generator jakiego chorobliwego ziomeczka wylosuje do teamu. #leagueoflegends
Kriten33 - Moje konto jest #!$%@? przeklęte,to jest niemożliwe przez 7 lat grania w t...

źródło: Zrzut ekranu (126)

Pobierz
  • 7
@Kriten33: > robie elegancko 5-1 na midzie w 6 minucie taba a tam 0-7 olaf na topie i bot 0-8
Story of my life, w 10 minucie widze, ze reszta mojego teamu jest 0-50. Dlatego przestalem grac w tę grę, polecam xD
@GetRekt: Też bym przestał ale jakoś inne gry competitive nie wywołują u mnie jakiś emocji a próbowałem już chyba wszystkiego po czym i tak zawsze wracałem do lola xd
@Kriten33
Też tak miałem na studiach, zawaliłem semestr i to gówno odinstalowałem, to już było uzależnienie. Ale nie od samej gry a właśnie od tych emocji i "jeszcze jedna rundka".