Wpis z mikrobloga

Brak treści do wyświetlenia


Najlepsze póki co w tym #nowywykop #wykop #wykop20 jest to, że jest trochę użytkowników, którym dodatkowo Wykop, specjalnie dla nich, po prostu nie działa, PW, gorące, niektóre wpisy (np. przeprosiny Białka XD), niektóre profile... Będąc zalogowanym nic z tego się nie załaduje bo back-end zwraca błąd 500 i {"code":500,"hash":"","error":{"message":"","key":0}} więc to nie kwestia przeglądarki/systemu/ciasteczek (które też czyściłem zresztą - nie pomogło). CC: @wykop @m__b @a__s @lechwalesa

Wiem, o co najmniej tych przypadkach: @blamedrop @Lasiu @JPRW @Odchod_Pasywny @ovdose - chociaż dla każdego trochę inaczej wygląda to niedziałanie...

Po dodaniu wpisu wyskoczy mi błąd 500 ale wiem że się doda.
I oczywiście nie będę mógł go wyświetlić i skomentować bo się już nie załaduje będąc zalogowanym XD
blamedrop - > Brak treści do wyświetlenia

Najlepsze póki co w tym #nowywykop #wykop ...

źródło: RtnsbhJ

Pobierz
  • 16
@blamedrop: Potwierdzam wszystko. Od dwóch dni nie widzę gorących, bo "brak treści do wyświetlenia". Co ciekawe odkąd dodali tę opcję z gorącymi z 2 godzin, to tylko ona mi działa, ale też nie zawsze. Do tego są tagi jak #wykop, w których też nic mi się nie wyświetla poza "brak treści".
Mam jakiś cyrk z obserwowanymi użytkownikami, bo ich lista mi się nie wyświetla wcale, ale po wylogowaniu widzę, że
@blamedrop: Mi się wyrażnie zepsuł wykop po dodaniu Białka do obserwowanych. Nie mogę go odobserwować, bo nie wczytuje się jego profil ani żaden z jego wpisów. Lista profili nic nie wyświetla mimo, że licznik pokazuje 4 obserwowane profile. Wylogowanie/czyszczenie ciastek nie działa. Mam kompletnie związane ręce
@ovdose: Może tak być. A ja zauważyłem, że chyba faktycznie problemy zaczęły się od obserwowania Mihaua. Chociaż z drugiej strony mam tak samo z innym użytkownikiem, którego mniej więcej w tym samym czasie wtedy zaobserwowałem. Teraz też jego profil i wpisy mi się nie ładują, a usunąć z listy obserwowanych nie mogę, bo też się nie wyświetla XD
@JPRW: Gdy dodałem tag wykopchangelog do obserwowanych (gdzie Białek miał wpis) to znikł mi podgląd wszystkich obserwowanych tagów. Jak wyrzuciłem z obserowowanych to wszystko wróciło do normy.
Sądzę, że tak samo byłoby z powielonymi profilami.
ovdose - @JPRW: Gdy dodałem tag wykopchangelog do obserwowanych (gdzie Białek miał wp...

źródło: prof

Pobierz
@ovdose: No to mam roboczą hipotezę: gorące albo konkretny tag nie wyświetlają się, jeśli są tam wpisy użytkownika, którego mamy dodanego do obserwowanych więcej niż raz. Wyczyszczenie listy obserwowanych powinno rozwiązać problem.

Mam prośbę, sprawdź tag #bialorus, działa ci?
Działa


@ovdose: No to dziwne, bo mi nie działa i sądziłem, że to dlatego, że Mihau tam co prawda nic nie pisał, ale ma polubione dwa wpisy. Więc w takim razie nie wiem jaka jest przyczyna.

Jak to zrobić?


@ovdose: Nie mam pojęcia () Z poziomu uzytkownika się nie da, bo się to nigdy i nigdzie nie wyświetla. Może administracja jest w stanie to
Więc w takim razie nie wiem jaka jest przyczyna.


@JPRW: Ty masz 5 profili zduplikowanych w swoich obserwowanych z tego co widzę. Ja mam tylko jeden, więc może któryś z innych uzytkowników ma na tych tagach wpisy.

Nie mam pojęcia () Z poziomu uzytkownika się nie da


@JPRW: Aa, ok. Myślałem, że może nie zauważyłem jakiejś opcji w ustawieniach albo odkryłeś jakiś trik jak
@blamedrop: Mam taki sam problem, mimo, że obserwuje ponad 70 osób to zazwyczaj widzę "brak treści do wyświetlenia", często też nie ładuje się lista obserwowanych profili, gorące również od czasu do czasu nie działają. Zgłaszane do białka kilka razy to udaje, że problemu nie ma. Skoro tylko część użytkowników ma ten problem to najprawdopodobniej nigdy nie zostanie naprawione.