Wpis z mikrobloga

Zabierz chrześniaczkę w wieku 14 lat do cukierni na gorącą czekoladę i ciastko, czuj się jak zboczeniec i kryminalista. WTF normalnie - serio, zauważyłem, że kilka osób mnie bacznie obserwowało. Całe szczęście prezent z okazji zaległych świąt dałem jej nieco wcześniej, bo gdybym dał jej tam, to by mnie pewnie pały zgarły. #oswiadczenie #firstworldproblems #gorzkiezale #polaki
  • 35
tylko ludzie jacyś dziwni.


@pogop: Ale dlaczego dziwni? Ktoś przyszedł i powiedział - Ty pedofilu? Czy jednak Ty myślałeś, że dając jej jakiś prezent tak by zrobili? Jeśli to drugie, to znaczy, że paranoja.
@semperfidelis: może i masz nieco racji, może jestem przewrażliwiony, niemniej i tak pokazuje to, że żyjemy w #!$%@? czasach. Ja sam uprzejmie doniosłem na kolesia ratownikowi, bo dobierał się w jacuzzi do swojej "dziewczyny" w wieku może 13 lat, on miał ponad 30 i z ich rozmowy wynikało, że jest znajomym jej rodziców... i bynajmniej nie chodziło o głaskanie po głowie...
@pogop: może ci się tylko tak wydawać, a ludzie mają ponure miny bo ciężko obecnie się żyje w tym kraju. Kiedyś myślałem, że wszyscy się na mnie gapią jak na mordercę, ale czasem zagaduję do "podejrzanej" osoby np aby spytać o drogę i w trakcie rozmowy to już zupełnie normalni ludzie,balon manii prześladowczej nagle pęka.
@pogop: Ty to tam nic. Ale co ja mam powiedzieć jak idę z siostrą (która jest nianią) i bierze i swoje dziecko i to którym się opiekuje i wchodzimy np. do przychodni się zapytać o coś a tam już stare babcie na nas patrzyły jak na #!$%@?ńców.

@pogop: To co ma powiedzieć mój kuzyn lat 32, jak idzie z siostrą lat 15 (i różnicę wieku widać też motzno) do kina czy na zakupy, a chodzą często, albo jak wyjeżdżają razem z żoną i maluchami na wakacje? :D
@pogop: Ja jak ostatnio byłem z kuzynką (ma 17 lat, ale wygląda na 13) w kawiarni to Pani ostentacyjnie spytała "Dla siostry też kawę?", żeby się zorientować co i jak. Jako, że kuzynka to niezły śmieszek powiedziała z szyderczym uśmiechem- ależ ja nie jestem jego siostrą. Mina kelnerki zwaliła mnie z nóg. Dziwiłem się, że na policję nie dzwoniła (pozdrawiam Panią z Coffe Heaven mającą mnie za pedofila).
Podobnie jak idziesz z kumplem na piwo i wiara patrzy na Ciebie jak na pedała :-P Wyjdź z dzieckiem - powiedzą, że pederasta, wyjdź z żoną - powiedzą, że pantoflarz, wyjdź z koleżanką - powiedzą dziwkarz, nie wychodź wcale to powiedzą, że onanista. Po prostu trza mieć #!$%@? :-)


@yakuza105: ale to jest tylko domysł, że ludzie coś gadają, a w rzeczywistości są to tylko życiowi frustraci. Ludzie zajęci wypełnianiem udanego
@pogop: kiedyś poszłam z szwagrem po pizze i przy okazji czekania zamówiliśmy sobie bo piwie a babka do niego: a mogę zobaczyć dowód córki? xD ja wtedy miałam ledwo co skończone 18 lat szwagier około 30 xD