Wpis z mikrobloga

Skandując "Allahu Akbar" świętą wojne wypowiada Ukrainie i Zachodowi jeden z największych propagandystów Rosji, Vladimir Solovyov. Rosja to najbardziej zislamizowany kraj Europy. Żyje tam prawie 4 razy więcej muzłumanów niż we Francji i plus minus 1000 razy więcej niż w Polsce. To tak jakbyście się zastanawiali jakie chrześcijańskie wartości was czekają jak Rosja znów będzie globalnym mocarstwem

fragment od 5:35

#wojna #ukraina #rosja #polska #swiat #polityka #geopolityka #chrzescijanstwo #ciekawostki #nato #usa #europa
dotnsau - Skandując "Allahu Akbar" świętą wojne wypowiada Ukrainie i Zachodowi jeden ...
  • 5
@dotnsau: idą zabijać Ukraińców, bo pozwolili na gejparady. No! W końcu ktoś się za to wziął XD
Ja rozumiem. Że jakiś propagandysta może krzyczeć takie gówno. Ale z e w 2023 roku są dorośli ludzie, którzy poprą to gówno, to się nie spodziewałem.
I żeby nie było, mi samemu nie po drodze z "gejparadami", no ale kurła - nie popierać, być przeciwnikiem "ideowym" grupy to jedno, a nawoływać do mordowania narodu