Wpis z mikrobloga

Myślę o lasce z którą nigdy nie byłem ale czułem chemie. ;( Przecież nie chce, ale wyobrażałem sobie nas razem po tym jaka była i że byłbym szczęśliwy.
Laski dzisiaj to są jakieś terminatory. Mają taki młyn w inwentarzu że to nie da się myśleć inaczej niż jak, że jesteś jednym z wielu, i taka przeciętna laska nigdy nie będzie "twoja" w sensie że możesz jej zaufać, uspokoić się itp. albo musisz nie być spokojny, albo musisz mieć na nią totalnie wyj.bane - vide być kolejnym draniem który nie kocha. No jak ma to robi , jak nie ma możliwości na to. Tzn. byłbym taki pewnie gdybym był czadem.
Przygnębiające go. Rynek matrymonialny #!$%@?, kraj #!$%@?, wypok #!$%@?, na covida próbowali nas pomordować, rząd nas traktuje jak szmaty, rodziny mają ciężej przez koszty. Rynek pracy też #!$%@? pewnie? Bo aż się boje zwalniać z mojego kołchozu. Bo moje zdrowie psychiczne też jest już dawno #!$%@?.
Niech któraś mirabelka napisze żebym szedł na terapię
Albo na kurs tańca.
I to nie jest nawet tak że mi się podoba sarkazm. Czy ja jestem głupi żeby mi się podobał. Przecież to zaprzeczenie poprawy stanu bycia. Dla mnie to jak bycie nie na serio co do swoich marzeń. Jak można się śmiać ze swoich marzeń czy marzeń innych, to i narzekać i pluć sarkazmem i jadem.
Ciężko mi.
#przegryw #depresja #polska #pieklomezczyzn #wykop30plus
  • 1