Wpis z mikrobloga

Dlaczego praktycznie wszyscy mówią o najnowszej wersji Wykopu jako wersji 2.0? Jestem tu od samego początku i pamiętam 7 dużych aktualizacji (z czego wersje 6 i 7 nie różniły się zbytnio wyglądem, ale sporo zmian zaszło w samym kodzie Wykopu). Zgodnie z moją wiedzą obecna wersja jest wersją 8!

W ramach #ciekawostki chciałbym przedstawić Wam jak się zmieniał #wykop na przestrzeni lat. Zrzuty ekranu poszczególnych wersji w komentarzach.

#wykop #wykop20 #wykop2023 #nowywykop
hyperlink - Dlaczego praktycznie wszyscy mówią o najnowszej wersji Wykopu jako wersji...

źródło: Wykop 1.0 (2005)

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@elperson: pewnie nie, bo zmiany byly stopniowe a nie jak teraz, na hura wywalenie kodu i pisanie portalu od nowa co lepsze na wzor poprzednich wersji XD

widac leb do interesow.
  • Odpowiedz
@elperson: zawsze był kwik jak tylko coś więcej się zmieniło. Taka natura uzytkowników. Nie lubia zmian, bo zmiany czasem wymagają zmiany przyzwyczajeń. Dlatego takie fejsbuki, amazony, google boja sie nawet przesunąć guzik o kilka pikseli
  • Odpowiedz
Wersja 2.0


@hyperlink: chyba nawet zbozowa_st*cka pisala ze to wykop 2.0 (nie chce mi sie wyszukiwac postow sprzed roku,dwoch,trzech bo tyle tych bzdur pisali ze szkoda czasu), oni sami nie maja pojecia co robia i o czym pisza. Niezly burdel tam maja w tej serwerowni.
  • Odpowiedz
  • 25
masz jakis dowód na to?


@asdfghjkl: Było o tym głośno jak wdrażali 2.0 (po tym jak przejął go Tomasz Drożdżyński). Kod 2.0 został przepisany do PHP+MySQL. Niestety nie pamiętam już w jakim języku kodował go pierwotny twórca. Ale chwalili się poprawą wydajności. To było jeszcze na długo przed czasami m_b i a_s.
  • Odpowiedz
@hyperlink: w sumie to bez znaczenia nawet. dla wiekszości ludzi to i tak nowe jest. Od ostatniej dużej zmiany mineło wiele lat. Na tyle wiele, że pewnie wiekszośc ludzi nie pamieta nic przed
  • Odpowiedz