Wpis z mikrobloga

Dlaczego praktycznie wszyscy mówią o najnowszej wersji Wykopu jako wersji 2.0? Jestem tu od samego początku i pamiętam 7 dużych aktualizacji (z czego wersje 6 i 7 nie różniły się zbytnio wyglądem, ale sporo zmian zaszło w samym kodzie Wykopu). Zgodnie z moją wiedzą obecna wersja jest wersją 8!

W ramach #ciekawostki chciałbym przedstawić Wam jak się zmieniał #wykop na przestrzeni lat. Zrzuty ekranu poszczególnych wersji w komentarzach.

#wykop #wykop20 #wykop2023 #nowywykop
Pobierz hyperlink - Dlaczego praktycznie wszyscy mówią o najnowszej wersji Wykopu jako wersji...
źródło: Wykop 1.0 (2005)
  • 79
@NonServiam-: No tam jest odzyw albo pozytywny, albo na zasadzie "pożyjemy zobaczymy", albo feedback. Obecna wersja to był kwik na kilkanaście stron komentarzy, że to jest nieużywalne gówno. Przecież to było zrobione byle jak, byle na szybko... Równe 2 dni temu usiadł mireczek i poprawił frontend, wprowadzając w tym czasie 10 różnych wersji swojego skryptu i od razu to sensowniej wygląda.
O tym, że usunęli wiele funkcji, wiele rzeczy nie działa
@hyperlink: Wszystko robione pod to, żeby ci wszyscy gówniani projektanci śmieciowych stron internetowych nie zdechli z głodu. Pytam: po co zmieniać coś, do czego ludzie się przyzwyczaili i co dobrze działa? I tak jest ze wszystkim, niezależnie czy jest to strona PKP, Allegro, bankowości elektronicznej, youtuba. Wszystko w imię #!$%@? innowacji. A jeszcze zobaczycie, że o ile wykop przetrwa do tego czasu, to za 5 lat znowu zrobicie zajebistą aktualizację w
@hyperlink:

Ale nostalgłem.
A pamiętasz, która wersja oferowała pozostanie przy starym układzie jeszcze przez dłuższy czas? 2011?

Ciekawe ilu jest użytkowników z kontem od 2007 roku. @wykop: możecie udzielić takiej informacji?
@hyperlink: mam wrażenie, że ówczesne zmiany nie były podpisywane jako wersje major, ale może źle pamiętam. za to osobiście czuję, że wcześniej upgrade nie psuł tak wiele wprowadzając nową wersję. teraz poznikały rzeczy, których używam, stąd niezadowolenie. Wygoda użytkowania i stopień "znajomości" tak spadły, że mniej się chce korzystać.
A pamiętasz, która wersja oferowała pozostanie przy starym układzie jeszcze przez dłuższy czas? 2011?


@Jin: Z tego co pamiętam to właśnie ta wersja z 2011 na to pozwalała, ale ręki sobie uciąć nie dam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlaczego praktycznie wszyscy mówią o najnowszej wersji Wykopu jako wersji 2.0? Jestem tu od samego początku i pamiętam 7 dużych aktualizacji (z czego wersje 6 i 7 nie różniły się zbytnio wyglądem, ale sporo zmian zaszło w samym kodzie Wykopu). Zgodnie z moją wiedzą obecna wersja jest wersją 8!


@hyperlink: jest różnica między liftingiem a postawieniem strony całkiem na nowo