Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie jestem pierwsza dobę po przeszczepie włosów w Turcji.

Cały proces przebiegł sprawnie, chociaż zabieg trwał 8h i byłem po nim wykończony fizycznie..

Wg certyfikatu przeszczepili 4500 graftow (wg lekarza mam świetny obszar dawczy).
Nawet dziewczyna która robiła zdjęcia bardzo się przykładała mówiąc ze będę miał super efekt.

Możecie zadawać pytania odpowiem na „goraco” :)

#przeszczep #przeszczepwlosow #lysienie #turcja
  • 133
@flito: widziałem jednego yt modowego, który jest miesiąc po zabiegu i powypadały mu włosy przeszczepione, czy to jest do odratowania? Jak to można wytłumaczyć? Co ci mówili otzw. gwarancji itd.? Czy zabiegi podrożały na przestrzeni np. 1-2roku, ze względu na inflację w Turcji?
Po #!$%@? Ci włosy? Przecież to ciągle trzeba myć i się przetłuszczają nie wspominając o wizytach u fryzjera...


@qscc: po #!$%@? być wysokim? lepiej być karłem bo więcej miejsca na nogi w samolocie, wystarczy mniejsze auto które łatwiej zaparkować, wystarczy łóżko dziecięce dzięki czemu jest więcej miejsca w mieszkaniu, mniejsze ubrania więc i szafa mniejsza i tańsza
widziałem jednego yt modowego, który jest miesiąc po zabiegu i powypadały mu włosy przeszczepione, czy to jest do odratowania? Jak to można wytłumaczyć? Co ci mówili otzw. gwarancji itd.? Czy zabiegi podrożały na przestrzeni np. 1-2roku, ze względu na inflację w Turcji?


@Erwos: to jest normalne że wypadają. Włosy po takim przeszczepie doznają szoku. Ważne że cebulka została w skórze i z niej w ciągu kilku miesięcy zaczną wyrastać nowe włosy,
@flito: Masz jakieś zdjęcia miejsca dawczego? Sam się dowiadywałem jak to wygląda ale jedna Pani - "Sonia" napisała mi, że mam za słabe włosy do przeszczepu i nie będę zadowolony z efektu.
Cały proces przebiegł sprawnie, chociaż zabieg trwał 8h i byłem po nim wykończony fizycznie..


@flito: Ile Cię to ksztowalo, co było w ramach przygotowania i pokaż efekty za parę miesięcy.
nie chodź do tej trycholożki. Finasteryd nic nie zmienia jeśli chodzi o przeszczepione włosy. Podczas przeszczepu pobiera się włosy niewrażliwe na łysienie androgenowe.

Natomiast fin jest bardzo dobry, żeby spowolnić dalsze wypadanie włosów powodowane przez DHT


@XyzykDX: ale czy ty rozumiesz że ktoś z takim ubytkiem włosów jest skazany na to, że to co jeszcze mu nie wypadło z czasem wypadnie i zostanie tylko z ta garstka wszczepionych włosów na czubku?
@Wygryw_z_wyboru: u mnie wyglądało to następująco - przepisano mi 1mg Nezyru i po około tygodniu czułem takie zamulenie. Zgłosiłem to trychologowi i zrobiliśmy przerwę kilkudniową i przeszło. Wznowiłem Nezyr i to "zamulenie" poczułem już po około 2 tygodniach. Tolerancja organizmu rosła bardzo szybko. To "zamulenie" czy tzw. mgła mózgowa dotyczyła całego ciała, sprzętu też :D Wszystko przeszło po jakimś czasie tak w 90%. Przerzuciłem się z Nezyru na Finapil i nie
@apee: piszę jak ktoś, kto go bierze od 2 lat i ma się świetnie. Zalecam przetestować go na własnej skórze, bo jeżeli występuje jakikolwiek skutek uboczny to jest on odwracalny po odstawieniu. Dodatkowo szanse na skutki uboczne są bardzo małe, a jakie szanse na skutek uboczny w postaci spier*olenego samopoczucia ma osoba, której włosy lecą z głowy garściami każdego dnia?
@kabann: A możliwe. Nie jestem znawcą w tym temacie (poza wiedzą że teraz od cholery cesarek jest) no ale mam nadzieję, że teraz robią to kuźwa wprawniej a nie na chama. Mój 10 letni chrześniak też miał taką "pomoc" i też kurcze przy czubku lekka krzywizna. I weź tu teraz wyłysiej - dramat dla człowieka.
  • 1
@hadrian3: no nie wiem. Może lekarz z kliniki chce żebym tam wrócił za kilka lat? Nie wiem co o tym myśleć

@pawel_je: dzięki :)

@Kamikadze_z_chin: Najbardziej bolało podawanie znieczulenia, natomiast miałem spoko zespół który przeprowadzał zabieg. Przy podaniu znieczulenia, gdy mówiłem że czuje ból, przerywal, masowali, na spokojnie. U innego gościa który miał zbieg dzień wcześniej, dziewczyna która znieczulała sprawiała wrażenie jakby się śpieszyła, szybko szybko i bardzo go
  • 1
@iEarth: Dzięki!
@jegertilbake: nie biorę
@puesmanana: 3 doby. przylot, w dniu przylotu pobranie krwi do badań (prosto z lotniska do kliniki i dopiero do hotelu), krew badają na HIV, zapalenie wątroby, i coś tam jeszcze (takie standardowe), kolejnego dnia zabieg, następnego dnia zdjęcie opatrunku, mycie głowy , i wyloty :) - w zależności od lotów mogą być modyfikacje
Między przylotem a zabiegiem wziąłem 1 dzień ekstra na zwiedzanie (takki