Wpis z mikrobloga

Planuję sobie powoli gniazdka elektryczne i mam zagwostkę jak rozplanować mój gabinet.

Pomieszczenie nie jest ogromne ale wystarczające do pracy. Nie wiem jednak jak ustawić biurko a wizualizacja z projektu baaardzo odbiega od właściwych rozmiarów mebli :)

Ogólnie zmieściś tu chciałem biurko (raczej większe), jakiś regał na dokumenty/drukarkę, małą kanapę/fotel ze stolikiem kawowym i telewizor na ścianie (moje aktualne 32 cale).

No to teraz ale:

1. Nie chce siedzieć tyłem do drzwi wejściowych (pdk)
2. Nie chce siedzieć tyłem do okien
3. Mam sporą plątanine kabli (dwa monitory, dwa laptopy, stacjonarka, drukarka) przez co biurko na środku może nie być estetyczne.

Jakieś pomysły jak to urządzić?

#pracazdalna #pracbaza #programista15k #budujzwykopem #budowadomu #remontujzwykopem
Pobierz ATAT-2 - Planuję sobie powoli gniazdka elektryczne i mam zagwostkę jak rozplanować mó...
źródło: Screenshot 2023-01-18 at 16.45.43
  • 11
@ATAT-2
3. Ogarnij kable i masz problem z głowy. Korytko, kilka trytek, rzepów i będzie zajebiście. Poza tym to Twoje biuro a nie hol w Ritzu - function over form. Tylko bym się zastanowił nad kierunkami świata, żeby Ci słońce nie waliło w monitor wtedy kiedy zazwyczaj korzystasz.
@klokupk: ewentualnie biurko poziomo, od prawego okna, przodem siedząc do okna na dole. A wszystkie regały czy szafki na ścianie za plecami czyli tej przy napisie R1.2
Wtedy w monitor nic już nie będzie świecić na pewno
@ATAT-2: biurko pod oknem, inaczej trzeba zrezygnować z estetyki niestety, na management kabli są specjalne korytka czy taśma z rzepem za 3zl z chińskiego allegro
Pomieszczenie nie jest ogromne ale wystarczające do pracy. Nie wiem jednak jak ustawić biurko a wizualizacja z projektu baaardzo odbiega od właściwych rozmiarów mebli :)


@ATAT-2: To może w skali:
na czerwono - fotel
na niebiesko - duże biurko 160x80
na zielono - szafa aktowa 100x42x105h
na żółto - fotel 71x73 / sofa 119x76
Pobierz armt - >Pomieszczenie nie jest ogromne ale wystarczające do pracy. Nie wiem jednak ja...
źródło: ZFnp53Q
@armt: dzięki, tylko pierwsza opcja na biurko jest akceptowalna żeby przez okno spoglądać. Plus w drugiej małe przejście się zrobi. Patrzyłem na żywo i będzie git