Wpis z mikrobloga

Jesli mam być calkowicie szczerym, to przynam, że od momentu "odświeżenia" wykopu jakoś straciłem chęć zaglądania tutaj. Nie wiem. Stary wykop poprzez swój przestażały wygląd oddawał klimat charakteru uzytkowników tego portalu, był taki hermetyczny, zamknięty dla specyficznych użytkowników internetu. Teraz mam wrażenie, że Michał zrobił z wykopu taki trochę facebook, troche instagram. I jeszcze ta afera z tym Orlenem, cenzurą pisowską.

Nie wiem.

Jakoś tak straciłem zapał wchodzenia tutaj i przeglądania swoich ulubionych tagów. Może to i lepiej? Może zamiast czytać durnoty o FASie na #danielmagical, to zrobię coś pożytecznego? Pójdę pobiegać chociażby albo zajmę się rozwojem swojego hobby.

Wolałem stary wykop z moim ulubionym już błędem zapętlonych postów podczas przewijania strony pod danym tagiem XD

Aha. I jeszcze jedno. Mam tu konto od ponad pięciu lat i nigdy nie czytałem pasty o serwerowni czy tam nie widziałem tego zdjecia z pola ze zbożem. Jeżeli też jesteś za tym, żeby uciec z wykopu permanentnie, to wrzuć proszę pasę albo zdjęcie w komentarzu abym mógł już na sam koniec przygody z tym gównem przeczytać sobie i zobaczyć to jakże zakazane zdjęcie gołej baby jak się domyślam XD

A i o co chodzi z tym astronautom?

Pozdro stary wykop, pozdro Mirasy, it's over.

#wykop20 #wykop #nowywykop #zalesie #nostalgia #bekazpisu
  • 17
Jesli mam być calkowicie szczerym, to przynam, że od momentu "odświeżenia" wykopu jakoś straciłem chęć zaglądania tutaj

@folwgnag94: nie tylko ty straciłeś chęci do robienia czegokolwiek na wypoku; miło wiedziec, że nie tylko ja tak mam
. Teraz mam wrażenie, że Michał zrobił z wykopu taki trochę facebook, troche instagram.


@folwgnag94: I jeszcze Twitter z tym otwieraniem wpisu po kliknięciu na dowolny element wpisu.